Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki felülni a biciklire,...

Ciki felülni a biciklire, majd hajtással elindulni?

Figyelt kérdés
Biciklizni megtanultam, de ezt a pedálra állok, elrúgom magam, majd már menet közben ülök a nyeregbe dolgot nem sikerült elsajátítanom. Feltűnő, ha valaki nyomorultul elkezdi magát hajtani, majd úgy lendül be?
2018. ápr. 15. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért lenne ciki? Majd idővel jön az is. Meg azt amúgy is csak akkor lehet ha már jól érzed a biciklit, és nem túl nagy hozzád.
2018. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kutyát macskát és egyéb háziállatot sem érdekel,hogy biciklizel,csak te hiszed azt hogy mindenki téged néz.

Szerintem inkább az első verzió ciki,a vidéki parasztbácsik indulnak el úgy a kocsma elöl.

2018. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a biciklizésnek ilyen kötött szabálya, hogy csak egyféleképpen lehet/szabad elindulni. Ha normálisan biciklizel és betartod a kresz-t, nagyjából mindenki leszarja hogy azon felül mit csinálsz.
2018. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó ez a kérdés. Néha kétségbeejt az idő múlása, de ilyenkor mindig rájövök, hogy amit kívülről elvesz, azt belülre hozzáadja :) Már egy évtizede, hogy semmiről nem érdekel ciki-e, vagy sem. És én sem figyelek másokat, hogy “szabályosak” vagy cikik. :)
2018. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig először felülök, úgy állok neki tekerni. Eszembe sem jutott hogy ez gáz lehet 😄
2018. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, idővel belejössz. Nem baj, ha néznek, mert ha esetleg borulsz, akkor remélhetőleg lesz 1-2 jólélek, aki segít felkelni.
2018. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én valamiért idősebb néniket szoktam látni így felülni a biciklire és sosem értettem, hogy csinálják :D Szóval én is csak úgy tudok elindulni, ha először felülök, elhelyezkedek és csak utána kezdek tekerni. Eddig amúgy sose gondoltam, hogy ez ciki lenne :D 20l
2018. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D 24 éves vagyok, a munkahelyem közel van hozzám, így biciklizhetnék is így, hogy itt a jó idő, csak két méter vagyok, kívülről úgy képzelem el magam ahogy görnyedek a biciklin, hogy behajtsam, mint aki sunyin lopni menne, és csodálom azokat, akik felpattannak rá menet közben, de megnyugtató, hogy más is így műveli :D
2018. ápr. 15. 23:26
 9/12 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy senki sem fog ezzel foglalkozni, és emiatt se negativ se pozitiv megkülönböztetést nem fogsz kapni ebben biztos vagyok
2018. ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Az kemény, hogy 24 évesen is ilyeneken parázol, meg agyalsz... azt hittem volna, hogy kb. fele ennyi idős vagy...
2018. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!