Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is bosszant ha mások...

Titeket is bosszant ha mások miatt elkéstek valahonnan?

Figyelt kérdés

Én szeretek odaérni időben 5-10 perccel korábban mindenhova.Mindíg összehoz a sors olyan emberekkel akik folyton elkésnek és ez miatt mondjuk én is mert együtt megyünk valahova.

Totojáznak, ha rájuk szólok, hogy haladjuk már légyszíves mert elkésünk még nekik nem tetszik.

Én ilyenkor mindíg ideges leszek, hogy lehet valaki ilyen nemtörődöm.Nem tiszteli a másik idejét.



2018. ápr. 18. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon. Kb a főnököm egyetlen rossz tulajdonsága, hogy belső megbeszélésekről késik (külsőkről már nem), de attól is a falra tudok mászni, ha valahova időre megyek, megtervezem mikor indulok és utána derül ki, hogy még kerülőt kell tennem
2018. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, az exem sem véletlenül ex.


Többek között piszkosul elegem lett, hogy 10/10 késünk 20-25 perceket.

Családi ebédről, vonatot majdnem lekéstük (ráérünk még), mert félóráig tököl... tiszta szánalmas volt, nekem meg folyamatosan égett miatta a pfám, mert szerintem bunkóság más idejével szórakozni.


29n

2018. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem általában a tömegközlekedési pénztáraknál jutnak az ilyenfajta emberek, mindig elém kerülnek, van aki információs pultnak nézi a jegypénztárat és kellemesen elcseveg a pénztárossal...vagy amikor apróban akarja valaki kifizetni a 10 ezres bérletet és húzza elő a marék aprót, majd szépen nyugodtan elkezdi leszámolni, mögötte meg gyűlik a sor és persze akik jegyre áfás számlát kérnek. Ha 2 kassza van nyitva, akkor az egyik típus az egyik oldalra, a másik a másikra..

Néha már így érzem magam:

[link]

2018. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,én is olyan vagyok mint te,utálok elkésni bárhonnan,mindig igyekszem időben odaérni mindenhová.

Nagyon idegesítő tud lenni számomra mikor pl tömegközlekedéssel megyek és a sofőr tökölése miatt kések le egy csatlakozást és ezért fél órával később érek haza.

Vagy mikor megbeszélek egy találkozót valakivel és az képes 20-30 perceket késni anélkül,hogy szólna előre.

2018. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül már kezdtem azt érezni.Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 19. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!