Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb félreérté...

Mi volt a legnagyobb félreértés, amivel szembe néztél? Sikerült végül megbeszélni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 07:51
 1/6 anonim válasza:

Egyik barátommal chaten. Nagy veszekedés lett belőle. Másnap higgadtan leírtam neki mit gondolok a dologról. Ő akkor jött rá, hogy totál félreértettük egymást. Minden jó lett utána.

Kérdező, tisztázzátok!!!

2018. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy neked sikerült :)

Én mindent megpróbáltam már, de az illető nem hisz nekem :( Még a tartásomat is eldobtam, és letérdeltem előtte esküdözve, hogy nem úgy volt a helyzet, gélreértette... de nem hitt nekem :( Letiltott fb-ről és kizárt az életéből :'( Teljesen összetörtem...

2018. ápr. 19. 08:13
 3/6 A kérdező kommentje:
*félre
2018. ápr. 19. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem képes a félreértést meghallgatni, és teljesen elmar magától, annak kár letérdelned, pitizned. Az ilyenek csak a megfelelő alkalmat várták, hogy végleg szakíthassanak akár barátság vagy szerelem terén. Hidd el, már rég megtette volna, de a félreértés most kapóra jött neki.

Nekem is volt egy félreértés. Elején volt vita. Később újra megbeszéltük, és kiderült, hogy tényleg félreértés volt. Béke van.

2018. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
😢
2018. ápr. 19. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, de ha volt/van is, nincs róla mit beszélni. Az élet nem áll meg, menni kell tovább és nem vesztegetni az időt fszságokra.
2018. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!