Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kb. két hónapja belebonyolódtam egy laza kapcsolatba egy sráccal. Egyikünk sem akart komolyat, de nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában. Majdnem mindig az én lakásomban voltunk. Most egy közös ismerős lévén véletlenül megtudtam, hogy a srác a 2 vagy 3 alkalommal amikor nálam volt, átkutatta a pénztárcám hogy megnézze a személyi igazolványomat és leellenőrizze hogy igazat mondtam-e a nevemet és a koromat illetően.

Ti mit tennétek a helyemben ezek után? Az alap hogy véget vetek a kapcsolatnak, de ezen kívül tehetnék még valamit?

N/31


2018. ápr. 21. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Felmennék a palihoz jól megrakatnámmagam aztán kiderülne várnék e a váltásra vagy megéri folytatni nála .
2018. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De a lényeg nem derült ki, igazat mondtál?
2018. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Neked valóban ez a lényeg?
2018. ápr. 21. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A közös ismerős tuti, hogy igazat mondott? Ha van közös ismerős is, akkor mégis miért csinált volna ilyet?
2018. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!