Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetnek ilyenek?

Miért lehetnek ilyenek?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim leszóltak hogy a burger kingben dolgoztam. Mondták hogy ez nem túl magas egzisztencia. Engem arra neveltek hogy meg kell becsülni a munkát így eléggé érzékenyen érintett. Haragomban ki is mentem Ausztriába dolgozni mert ott nem szól le senki és még a fizetés is jobb. Igaz így ingázom de valamit valamiért.

Szerinterek miért lehet ez a mentalitásuk? Azóta sem értem.


2018. ápr. 23. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hmmm. Az a gond, hogy az emberek többsége lenézi a nála alacsonyabb rangban dolgozó embereket.

Tudod, ma történetesen egy fagyizóban ültem és egy fekete, hosszú hajú lány szolgált ki engem és a barátnőimet. Ez a lány visszatipegett a kis pult mögé és elkezdett valamit csinálni, a munkatársa pedig odament hozzá és leálltak valamin 'vitázni'. Amikor kinyitották a szájukat legszívesebben kiszaladtam volna a világból. Olyan buták voltak, mint a Föld, így nem csoda, hogy ezen a munkán kívül nem adtak nekik mást.


És itt visszatérünk a te kérdésedhez, felvetésedhez. A legtöbb ilyen helyen dolgozó ember valljuk be, nem értelmiségi. Nyílván vannak kivételek(ahogy látom te is egy vagy közülük). Így az emberek előítéletesek.


Ez ellen nem lehet sajnos mit tenni.... Csak ne foglalkozz velük.

2018. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!