Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan ismerkedtek/barátkoz...

Ti hogyan ismerkedtek/barátkoztok?

Figyelt kérdés
Zárkózott vagyok, ezért nehezen tudok ismerkedni, barátokat szerezni. Szeretnék változtatni ezen, mert nem érzem így jól magam. Ti hogyan csináljátok? 21F
2018. ápr. 24. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerősökön keresztül. Itt gyakorin is ismertem meg sok embert, ebből 2 emberrel lett találkozó. Írtam "szakmai" blogot korábban (már megszüntettem az oldalt), onnan is megtaláltak páran (bár ezek nagy része nem barátság volt)....

Az érdekes az, hogy valahogy mindig előbb-utóbb akad valaki, akivel tudtam beszélgetni, barátkozni, mégha sok mélypont is volt/van.

23F

2018. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnézem az emberek fényét s ha látok bennük elég komplexumot, hogy legyen értelme kapcsolatba lépni velük, megteszem.
2018. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beülök a kocsimba, megállok a buszmegállóba, lehúzom az ablakot és kiszólok: helló bébi, megjött a buszod. Erre ő beül és már megyünk is! Ennyire egyszerű
2018. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Whitewolf19 ***** válasza:

3-as: Csak itt te fizetsz az "menetért", nem ő?! ;)


Egyébként.. ha edzőterembe ha valakit megkértem segíteni figyelni.. vagy iskolai közösségbe.. utazás során.. váratlan helyzetek is hozzák az alkalmat de kevés közösségbe fordulok meg így nekem sincs túlzottan sok ismerősöm.

F/22

2018. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!