Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is megfigyelte már, hogy...

Más is megfigyelte már, hogy az utóbbi években az emberek legrosszabb tulajdonságai kerültek felszínre?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy akik évekkel ezelőtt még normálisak voltak, (munkahelyen pl.) azok egyre mélyebbre süllyednek emberileg. Előjönnek egyre rosszabb tulajdonságok, kétszínűség, hízelgés, kibeszélés, és egymás lejáratása. Mintha a nehézségek és a stressz miatt felszínre törnének az állatias jellemvonások. Nagyon csalódott és elkeseredett vagyok emiatt, nehezen viselem, úgy érzem, átvertek.

Másnak is vannak ilyen tapasztalatai?

Vagy csak én látom ezt így?



2018. ápr. 27. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Jól látod. Ez lett elfogadva, ezt kívánja a társadalom.
2018. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stressz alatt jön ki az emberek valódi természete.
2018. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először mindenki próbálja szépnek és jónak előadni magát, aztán kibújik a szög a zsákból. A kor előrehaladtával pedig azért változnak meg sokan, mert rájönnek, hogy nem tündérmese az élet és a sokszor hangoztatott pozitív tulajdonságokkal általában semmire sem mennek. A negatívval pedig igen.
2018. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én magamon veszem észre. Ezeket amiket leírtál pont nem. De sokkal türelmetlenebb vagyok egy ideje, és kevésbé válogatom meg a szavaimat. Míg régen nagyon higgadt és megfontolt természetem volt, most külön kell nyugtatgatnom magam hogy ne küldjek el mindenkit melegebb éghajlatra.

De vizsgaidőszak van, kirugtak a munkahelyemről, párkapcsolati nehézségeim vannak, abba kellett hagynom a sportolást egy éve, így az alakom is eltűnt mostanra. Bárhova nézek csak a bajt látom. Szóval ja, a stressz közbejátszik. De könyörögni vagy megalázkodni senkinek se fogok.

2018. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, akik ezekkel a tulajdonságokkal rendelkeznek, azok alapból ilyenek.
2018. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!