Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem undorító, amit...

Csak szerintem undorító, amit Avicii halála után művelnek egyesek?

Figyelt kérdés

Először el sem akartam hinni, hogy meghalt. Kezdetben gyanús volt, hogy a halála előtti napokban vidám képek készültek róla, ahol a barátaival van, és a rajongókkal fényképezkedik.

Aztán miután szegény srác meghalt, hirtelen egy csomó cikk kezdett előjönni a neten vele kapcsolatban, ahogy beindultak az ex-barátnői. Mindegyiknek rákattintottam az instagram oldalára, ahová mindegyik csókolózós képeket tettek ki a srácról, meg kamu búcsúleveleket. Ezalatt a pár nap alatt a képeknek köszönhetően az oldaluk több ezer követővel gyarapodott, ahogy elnéztem. Ez a "titkos" barátnő meg szintén felpakolgat minden privát képet, videót, csakhogy szerezzen pár hét hírnevet, meg pénzt magának, miközben a srác családja direkt nem nyilatkozik, meg ad ki információkat, mert szeretnék ezt az egész ügyet tiszteletben és békében tartani. Csak azt nem értem, hogy ezek a barátnők hol voltak, amikor a srácnak segítségére lett volna szüksége, vagy segíteni neki kilábalni az alkoholizmusból? Mert tudtommal a piába halt bele.



2018. ápr. 28. 17:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Mivel nem tudok az ég világon semmit ezeknek a nőknek az életéről, érzéseiről, ezért nem tartom undorítónak.
2018. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Ha meg nem raktak volna ki semmit, hanem élték volna tovább az életüket, mintha mi sem történt volna, akkor meg gondolom az lenne a baj...
2018. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom ki volt Avicci és instagramra se kattingatok.
2018. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A magyar és külföldi oldalak is elvannak árasztva ezekkel a cikkekkel...
2018. ápr. 28. 17:53
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
#4 Ez van mindig amikor meghal egy híresség, nem kell vele foglalkozni...
2018. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Avicii saját magát nyírta ki. Az alkohol miatt hasnyálmirigy problémája volt már, amire szintúgy rengeteget ivott. Nem hiszem, hogy nem próbálták volna kihúzni belőle.

Mellesleg mindig ez van, ha egy híresség meghal. Sokaknak semmi sem szent, csak az a lényeg, hogy több like-követő legyen. Betegesen szánalmas. Az ilyen "barátnők" pont olyanok, mint azok a nők, akik a #metoo kampányt próbálták felhasználni arra, hogy hírnévhez és pénzhez jussanak, megvádolva gazdag és híres embereket azzal, hogy ők szexuálisan zaklatták őket, aztán egyikük sem tudott semmi ilyesmit sem bizonyítani, vagy egy fenékrecsapást 15 évig "titkolt". Nevetséges.

2018. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Miért választott ilyen ribiket barátnőnek?
2018. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm, nézegettem egy hirportált jöttek sorba a hírek, tekerem lefele, elhalad egy hír meghalt valami svéd ( vagy svájci) dj, tekerem tovább. Kb ennyi volt amit a dolog jelentett.
2018. ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom, mikor megfarkalta ezeket a csajokat, akkor nem érdekelte, hogy ezek a nők a vakbelét is eladnák húsz dollárért.
2018. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az ilyesn hírességek 99%-a magának köszönheti mind a halálát (nem kell szrrá inni magad meg szívni mellé) mind pedig a rbn.cokra eső választását.


Érdekes, a normális emberek zöme miért képes rendes csajt/pasit találni és miért nem alkohol miatt hal meg?


Egy ismeretlen akárki volt - mint a mai "sztárocskák" 99%-a, mit sajnálkozzak a halálán? :)

2018. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!