Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A húgom hogy lehet sokkal...

A húgom hogy lehet sokkal népszerűbb mint én?

Figyelt kérdés
En 16 éves vagyok a húgom meg 15... Iden már mindketten egy gimibe járunk, és ő a suli első fél évébe már több embert megismert mint én másfél év alatt.. Jo ez még nem is lényeges.. Van egy népszerű fiú a suliból aki nekem nagyon tetszik, és kb 1x ha ramnezett véletlenül... Meg alapból elég nagy választási lehetősége van mert sok mindenkinek bejon... Pénteken láttam, hogy megolelik egymást a hugommal.. Mondtam ok biztos barátok.. Es ma tudtam meg, hogy együtt vannak, na ez már tényleg kiverte a biztosítékot.. Meg a suliból már a tanárok is úgy azonositanak be hogy ő az x tesoja... Meg múltkor az osztályban volt szó rolam valamiért és igy mondták, hogy tudod a 9.es x nővére... Azért ez más tényleg sok meg a rokonok is őt szeretik jobban... De legjobb a "barátja 'idegesít akivel osszejott.. Miért pont egy taknyos 9.est választ? (11.es)

2018. ápr. 29. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, hasonló nálunk is a szitu csak mi legalább nem egy iskolábabjárunk.

Ez a személyiségetől függ, a hugunknak jó a személyisége nyitott, könynyen barátkozó, közvetlen...stb.

2018. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emberek különböznek, a testvérek is. Az egyik osztálytársam nagyon szép, sok barátja van,k özvetlen, jó ruhákba jár stb, de a testvére borzalmas. Nem szép, mindig mikor látom csak a testvérével veszekszik, kövér, a beszédstílua is nagyon rossz stb. Szóval bármi lehet az oka.
2018. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, csak köztünk egy picit több a korkülönbség. Én pár hónap múlva töltöm a 18-at, a húgom pedig januárban lett 14 éves. Ő mindig is egy cserfesebb, belevalóbb lány volt, aki könnyen ismerkedik és barátkozik és nálam sokkal beszédesebb. Viszonylag sokan ismerik őt, legalábbis a korosztályából és van egy kb. 5 fős baráti köre, akikkel gyakran eljár moziba vagy beülnek egy pizzériába. Ezzel szemben velem általában senki sem foglalkozik, csupán azért, mert én az átlagnál kicsit csendesebb, visszahúzódóbb vagyok és ettől talán "megijednek" az emberek. Lehet, hogy úgy érzik felesleges próbálkozniuk nálam, mivel úgysem fogok megnyílni nekik, de nekem csak egy kicsit több időre van szükségem ahhoz, hogy megbízzak valakiben. Amikor a húgom összejött a barátjával, bevallom elég féltékeny lettem. Tudom, hogy nem szép dolog és inkább örülnöm kellene a boldogságának, de mégis nehezemre esik, miközben én egyedül vagyok. Már több, mint 1 éve együtt vannak, én meg lassan felnőtt létemre még csak nem is csókolóztam...
2018. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon szépen beszélsz a testvéredről. Ilyen az igazi testvéri szeretet.
2018. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
"Miért pont egy taknyos 9.-est választ?" Talán azért, mert értelmes srác és nem az a fő szempontja, hogy hányadikos a valasztottja?
2018. ápr. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!