Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem emlékszek azokra a...

Kis Jóska2004 kérdése:

Miért nem emlékszek azokra a pillanatokra amikor. Mérges voltam es tomboltam?

Figyelt kérdés

7. Osztályban (tavaly) piszkált minket fél even keresztűl egy gyerek. Persze erősebb volt nálunk de nem lényeges. Egyik nap angol óra elött, a padnál beszélgettünk a barátaimmal és nem tudom hol találta, de hozzánk dobott egy kosárlabdát. Pont engem talált el. Inenstől csak arra emlékszek hogy nagyon mérges voltam. Elkezdtem furcsán venni a levegőt és ennyi. A barátaim és az osztálytársaim mesélték hogy rá dobtam 2 padot (amit mégmindig nemhiszek el hogyelbírtam pedig akkor kb 135cm voltam) felborítottam pár padot,

meg nekivágtam 3 széket és közüllük edjet el is törtem. ( rajta xd) és arra emlékszem amikor nyugodt abból rám hogy szegény raktavissza a helyére a padokat mega székeket ezután meg bejött egy tanár szétnézett majd elment az osztálytársaim meg csak néztek



2018. máj. 3. 02:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert elborította az agyadat a stresszhormon.

Nagyon jól tetted, hogy a terrorista kötsögöt lerendezted.

Remélem ezután a közeletekbe sem ment?

Szegénynek kellett visszarakni a padot? Ne sajnáld már! A padlót felnyalatni a ilyen férgekkel.

Jól tetted, hogy megmutattad mire vagy képes, végre emberére akadt.

Klassz vagy!

Szerinted a tanár miért tett úgy mintha mi sem történt volna? Miért nem lett következmény? Mert az ilyen gyökereket csak ti gyerekek rendezhetitek le.

2018. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!