Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autóval hosszú útra megyek,...

Autóval hosszú útra megyek, hol tudom megoldani a wc-zést?

Figyelt kérdés
Autóba nyilván nem tudok pisilni, meg mást sem, ahol nincs nyilvános wc(sok helyen sajnos nincs!) hol tudom nőként megoldani a wc-t? Ti mit szoktatok ilyen helyzetben tenni? Nők válaszára vagyok kiváncsi, mert mi nekünk nem olyan egyszerű, mint egy férfinek ez...

2018. máj. 3. 19:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"Megint a pisi-fixált fekalofil kérdező, pisilési szokásokról faggatózik... rohadt uncsi már..."


Majd kiváncsi leszek, hogy ha esetleg te kerülnél ilyen helyzetbe, és valaki fekalofilnak állitana be, mit szólnál... Ha hiszed, ha nem, többször kerültem olyan helyzetbe, hogy a határán voltam annak, hogy be fog menni... Azért irtam ki a kérdést, hogy meg tudjam, mások hogy kezelnek egy ilyen helyzetet.

2018. máj. 3. 20:07
 12/28 anonim válasza:
30%
3-dik tipik magyar.
2018. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Több netes fórum is foglalkozik a problémával, hogy bizony sok helyen nincs nyilvános wc-zési lehetőség. Csak azoknak van ez biztositva, akik egész nap otthon vannak...
2018. máj. 3. 20:10
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavaros, hosszú útról volt szó.. Jó lenne tudni mennyi időt bírsz ki.. Mert ha van nálad mobil simán találsz a közelben fél órán belül valamit ahol van wc.
2018. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Szépen előcsapod az okostelefonod és bediktálod neki, hogy vécét keresel a közelben. Máris kiadja a legközelebbi lehetőséget. Nem értem, ebben a világban, ahol már-már kötelező elem az okostelefon, miért olyan nehéz használni azt :)

Legfeljebb kicsit módosítanod kell átmenetileg a csomagod hozzá, ha ekkora félelmeid vannak, bőven megéri.

2018. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Amikor karcol a vége, nem sokat segit egy okostelefon, pláne egy lakatlan hely közepén... Tapasztalat sajnos.
2018. máj. 3. 20:26
 17/28 anonim ***** válasza:
Vizeskanna, a tetejét vágd le.
2018. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Pl erdős résznél meg lehet úgy oldani, hogy ne lássa senki, autópályáról sem stb.?
2018. máj. 3. 20:34
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Cinkotán pont van benzinkút. Konkrétan cinkota és Mátyásföld között. Ott megyek el minden nap.

Amúgy átérzem a problémát. Ma jártam én is így. 100 kilóméterre otthonról, helyismeret nélkül egy kis faluba ahol semmi se volt, de 2 órát kellett még várnom. Nekem mázlim volt mert férfiként csak egy erdősebb részt kellett keresnem, de megértem hogy nőknek ez nehezebb. Szerintem csak az a megoldás hogy előre tervezel. Tudatosan nézel előre olyan útvonalat ahol beesik egy McDonalds vagy egy benzinkút. Nincs nagyon más trükk.

2018. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
De áruld már el, honnan mész hova? Számomra a hosszú út az, amikor mondjuk Németországba megyünk autóval és vezetünk 1000 km-t. Az autópályán egymást érik a pihenők/benzinkutak, ahol el lehet menni, de főutak mellett is elég gyakori. Egyébként meg, ahogy te is írod, erdőszélen.
2018. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!