Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyártanak maguknak az...

Miért gyártanak maguknak az emberek előítéleteket?

Figyelt kérdés
Most jutottam el arra a szintre, hogy még azt az egy messzi képet is leszedem a közösségi oldalamról egy esetleges előítélet alkotás újbóli fellángolása miatt.
2018. máj. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább nem kell normálisan gondolkodni, hanem az agylövés kategóriát használni elég nekik.
2018. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezért nincs facebookom.Meguntam a felesleges idegeskedést.Es semmi hátrányom nincs belöle hogy sőt...:) sokkal magabiztosabb vagyok.Mindig önértékelesi problémáim voltak.Ma már nem érdekel.A családomra koncentrálok.A fiamnak és a férjemnek most varandosan is én vagyok a legszebb nekem csak ez számít.
2018. máj. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondanál példákat?

Én nem tapasztalok ilyen. Te meg elég negatív lehetsz, ha csak a negatívizálásokkal foglalkozol.

Az én baráti körömben az egyiknek olyan képe is van, ahol épp wc-zik. Szerinted róla milyen elõítéleteket lehet gyártani? Szerinted õt érdeklie? Sokan elfogadják õt olyannak, amilyen.

Furcsállom, hogy valakinek ez ennyire meghatározza az életét.

2018. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiába furcsálod akkor is vannak ilyen személyiségek akiket érdekel...

És elég szomorú hogy az a barátod aki éppen wc-zik nem szégyeli magát,egy olyan aki normális képet rak fel megszólják.Pont ezért ilyen idióta világban élünk.

Az a menő ma, akit 20 éve még simán nyakon vertek volna...

2018. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Normális képet raktam fel és egy napon a macskámmal voltam lefotózva, ahogy ölelgetem, utána kezdtek el b......ni velem.
2018. máj. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!