Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! 182 centi magas fiú...

Lányok! 182 centi magas fiú megfelel nektek magasságra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, és sose értem az ilyen kérdéseket. Ha a csajok most azt írják neked, hogy nekik nem vagy elég magas akkor mit csinálsz? Nyújtott magad ? :D
2018. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Francba! Nálam 183 az alsó határ...esetleg 182,5. A 182 már nagyon alacsony. :(
2018. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező, ez annxira tökmindegy, soha nem a khm... magassága alapján választottam pasit magamnak. Az nem hátrány ,ha nem alacsonyabb nagyon nálam, de 1,70 vagyok, úgyhogy ezt könnyű teljesíteni. Bár a magasság lenne a legnagyobb gond a párkeresésben.
2018. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Pörfekt
2018. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
190 vagyok, akk este tali?
2018. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Ne álszenteskedjünk. A magasság egy fontos faktor a nőknél. De CSAK EGY fontos faktor a sok közül. Emellett még rengeteg befolyásoló tényező van. Csupán attól hogy magasabb vagy nem feltétlen leszel vonzóbb mint a másik, ha ő a többi fontos dologban elnyom téged (pl határozott, izmos, jó kiállású, jóképű, jó pozícióban van, jól beszél, odafigyel magára, divatos és ápolt). Szóval amíg nem 120 centi vagy addig hidd el nem csak ez a probléma. És ha több probléma van akkor arra szeretnél fókuszálni amin tudsz javítani. (A magasságon kìvül bármire.)


Amúgy meg rád pláne nem vonatkozik. 180 körüli az átlag magasság. Átlagos vagy teljesen. Innentől kezdve ennek nem kéne hátráltatnia.

2018. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
183 vagyok, és randiztam már pár lánnyal. Szóval feltehetőleg nem kell szerzetesnek menned.
2018. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
174 cm vagyok, számomra lehetnél egy kicsit magasabb ha nagyon választhatnék. De nem ezen múlna, hogy összejönnék veled, vagy sem. A magasságod pedig átlagos, nem vagy sem alacsony, sem túl magas.
2018. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Lmao.

Hogy kerülnek ide ezek a törpék?

183cm alatt nem is vagy ember.

2018. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyet értek a #6-tal, bár én úgy vagyok vele, hogy 170 felett már jó vagy magasság szempontjából, ha a belső és egyéb külső tulajdonságokat összevetjük, és minden klappol és mondjuk csak 160 a srác, akkor is van esélye nálam.

Amúgy a 182 általában a magasságfetisiszta csajoknak is bejövős + a férfi átlagmagasság fölött vagy, úgyhogy ne aggódj!:)

2018. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!