Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek a nyilvános wc-kre...

Minek a nyilvános wc-kre ülőke, ha úgysem ül rá senki? Vagy milyen emberek ülhetnek rá?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tesóm ráesett seggel egy szórakozóhely vécéjére, pár napra rá szép bőrbetegség virított végig a combján.

Nyilván kicsi az esélye, de komolyan kinek van gusztusa papírfészek nélkül a másik hugyára-szarára ráülni? Dolgoztam olyan helyen, ahol sajnos csak a pláza nyilvános vécéjét használhattuk, meg tudom erősíteni, az ürülék, vér az minden nap volt az ülőkéken. A takarítónő meg egy ronggyal, vagy sima vécépapírral törölgette az összeset, kívül-belül, meg lent a padlót körülötte. :/ Szerintem ez nem finnyásság bakker.

2018. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tehát én is fészket építek, de van hogy csak sima fészket építek, majd feléguggolok, így nem lesz pisis.
2018. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

én megtartom magam fölötte v esetleg odateszem a kezem és azzal támasztok, úgyis kezetmosok


nemzetközi viszonylatban fertőtlenítő spray + papír + óvatosság még szállodában is!

2018. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
de csak az sz rja, meg hugyozza le, aki felé guggol. ha ráülsz, lehetetlen :D ergó ha mindenki rendeltetésszerűen használná a wc-t, vagyis ráülne, nem lenne hugyos, meg ürülékes.
2018. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én lebegek fölötte XD
2018. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
"de csak az sz rja, meg hugyozza le, aki felé guggol. ha ráülsz, lehetetlen :D ergó ha mindenki rendeltetésszerűen használná a wc-t, vagyis ráülne, nem lenne hugyos, meg ürülékes." Ok, de nem használják rendeltetésszerűen, ez van.
2018. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!