Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám ezt fejleszteni?

Hogyan tudnám ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az utóbbi években valahogy elfelejtettem, hogy hogyan kell kommunikálni emberekkel. Bár ez így nem teljesen igaz, mert írásban nagyon könnyen megy idegenekkel is akár. És olyan emberekkel is akikkel napi kapcsolatban vagyok. De például most pár hónapja új munkahelyem van ahol elég sokat kell prezentálni, tárgyalni a legfőbb vezérekkel és ilyenkor...alíg bírok kipréselni magamból pár mondatot. Borzalmasan kínos, mert sokszor én is érzem, hogy ez így hogyan hangozhat. Ég az arcom közben, nem találom a megfelelő kifejezéseket. A fejemben ott van a komplett mondatok sora de kifele borzalmasan nehéz. Ugyanez van ha valaki odajön az utcán.


Valaki élt már át hasonlót?

Tény, hogy nem vagyok egy szociális alkat, és nem nagyon barátkozom de ezt valahogyan orvosolnom kéne legalább a munka miatt ha másért nem is..

Másnak hogyan sikerült ezt áthidalni?


2018. máj. 13. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

22L vagyok teljesen át tudom érezni amit írtál


Én nem tudok megnyílni mások előtt nem tudok beszélni sem antiszociális vagyok vágyok arra hogy társaságba legyek de nem jön össze sose


Ahogy írtad én is inkább írásban tudok érvényesülni jobban át tudom gondolni hogy mit akarok írni van rá időm


Szerintem tárgyalás előtt 1_2 nappal írt le magadnak hogy mit is akarsz mondani gyakorold be mond fel magadnak hangosan van esetleg kérj kollégáktól segítséget

2018. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!