Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az ilyen lanyoknak...

Miert van az ilyen lanyoknak kevesebb onbizalmuk?

Figyelt kérdés

Imadom a szeles csipoju, vastag izmos combu izmos vadliju nagy feneku lanyokat!

Ettol fuggetlen valamiert az ilyen lanyoknak nincs akkor onbizalmuk azt vettem eszre. Mitol van ez?



2018. máj. 17. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Mert kamasz koruk óta azt sulykolják beléjük h dagattak, nagy pics..júak.

Te meg csak egy ember vagy, egy véleménnyel

2018. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Azon a lábon ami izom max a vádli rész :) és szexisebb szerintem mint egy deszka test. Van mit fogni :) és nőies. Az enyém ilyen és én szeretem magam így
2018. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha vékony derék van mindehhez,akkor mindent lehet rájuk mondani,de azt hogy ne lenne önbizalmuk azt nem igazán.

egész nap támadják meg bámulják mindenhol az ilyen dugnivaló testű nőket.

de ha jól megnézed,a 90%uk le van szolizva,az alakjukat kihangsúlyozó ruhákban járnak,smink mindig van,szóval nagyon is jól elvannak ők.

2018. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak közöttük nem önbizalomhiányosak is sokan.
2018. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lennék, a vádlim az nem nagyon izmos annyi... nincs problémám magammal, pedig megkapom családtagoktól h nagy a seggem. Érdekes hogy a férfiaknak nincs vele baja.
2018. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A többi lánytól!


Mert azt a kort élitek mikor a nő a nővel rivalizál. Ha az egyik jó csaj akkor mindjárt le kell ribizlizni csak mert bennetek nincs meg az ami benne igen. Igy megy ez.

A női társadalom hiéna. Egymást tépitek szét.

2018. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert a családtagoktól, osztálytársaktól egész életében azt hallgatta, hogy dagadt, nagy a feneke, stb.

A férfiaktól pedig azt a visszajelzést kapja, hogy "dugnivaló". Nem tudom, de nőként én ezt nem dicséretnek veszem, inkább megalázó.

2018. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem széles csípőm van nagyon vékony derekam és formás lábaim. Az önbizalmam megvan, mindig tetszettem a fiúknak, pár csaj persze mondta hogy nagy a seggem. Mindenkinek más jön be. Szerintem jó így.
2018. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az önbizalom nem testalkat kérdése. Ismerek dagadt, hordótestű nőt, aki úgy adja elő magát, mintha láncban nyerné a szépségversenyeket, és ismerek visszafogott, önbizalomhiányos szexbombákat is.


Nekem egyértelműen a nagyseggű, homokóra alakú, izmos combú és vádlijú nők tetszenek, sőt, aki nem ilyen, azt női minőségében észre se veszem. És általában igyekszem a szépségük elismerését nyíltan kommunikálni feléjük, hogy ha véletlenül nem lenne önbizalmuk, ezzel hozzájáruljak az építéséhez.


A nagy fenék és a vastag láb miatti szégyenérzetetért az elmúlt pár évtized divatja a felelős, a gebe manökenekkel és színésznőkkel, a ránk kényszerített normákkal, ízléssel. Sok férfi attól érzi magát férfiasabbnak, hogy sokkal nagyobb darab a nőknél, és mivel a férfiak egyre vékonyabbak és izomtalanabbak lettek, a nőknek is követni kellett őket vékonyodásban.


Szóval hajrá nagy fenekű, izmos lábú nők! :)

2018. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!