Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme ezeknek a "Gáz-e/Ci...

Mi értelme ezeknek a "Gáz-e/Ciki-e, ha. " kérdéseknek?

Figyelt kérdés

Tele van az egész oldal olyan kérdésekkel, hogy

"Gáz-e, ha 170 cm vagyok?",

"Ciki-e, ha még csak 2 csajom volt?",

"Gáz-e, ha nettó 140-et keresek?",

"Ciki-e, ha duci vagyok?"

stb stb.


Most komolyan ennek mi értelme?

Miért kell ennyire kóroson megfelelni akarni mindenkinek?


Ráadásul ezen az oldalon rengeteg "gáz" ember van, akkor ha a sok "gáz" ember szerint valami "nem gáz", az akkor valójában "gáz"?


2018. máj. 18. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezt én se értem. Magát a kifejezést sem. Mi történik, ha valami az életemben "gáz"?

Csúnyán néznek rám? Észre se veszem.

Hátam mögött rosszat mondanak rólam? Tudomást se szerzek róla.

Sőt, amikor célozgatnak erre-arra, akkor se hallom meg, veszem észre, hogy miről van szó. (Feleségem annál inkább. :DDD.)

Tapasztalatom szerint a nők és a fiatalok szoktak erősen (kórosan) függni a másik véleményétől. Egy férfi, pláne, ha már nem fiatal, éli az életét a maga elgondolása szerint, békében van önmagával, és ........... fütyül a világra.

2018. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én úgy értelmeztem, hogy az a gáz/ciki, ami eltér az átlagtól. Szóval ha egy átlagos szürke kisegér vagy, akkor biztos nem vagy se gáz, se ciki, mert olyan vagy, mint a több millió másik ember.


Viszont ha bármi egyedit próbálsz csinálni, ha már egy kicsit is próbálsz eltérni az átlagtól, akkor azt sokan egyből gáz-nak/ciki-nek bélyegzik.

2018. máj. 18. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Gáz ilyen kérdéseket feltenni, hogy gáz-e?:)
2018. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-re:

Én meg erre azt mondom, hogy ők a tucatemberek, én meg az egyéniség. :DDD

2018. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdés láttán arra gondoltam, hogy vannak érthetõ kérdések is (ritkán), amikor tényleg kérdéses, hogy gáz-e valami s kellene változtatni. Mindenkinek nem lehet megfelelni, de ha sokat cs*sztetnek valami miatt, akkor tényleg megkérdõjelezel dolgokat.


Viszont a leírásoddal egyetértek, amiket leírtál, azok tényleg olyan példák, amit fárasztó kérdés formájában olvasni, ilyenkor az az érzésem, hogy a kérdezõ csak feltūnési viszketegsègben szenved és õmaga sem tudja mit akar kérdezni, csak magáról írhasson valamit. Ha valaki azt mondja, hogy gáz 170 cm-nek lenni, akkor mit csinál? Növesztõ bogyót vesz? Vagy felköti magát? Én sem tudom, hogy mit kellene kezdeni ezekkel a “problémákkal”, ezért fölöslegesnek tartom az ilyen kérdéseket.

2018. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én alapból nem értem azokat az embereket, akik meg akarnak másoknak felelni. Minek?
2018. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Én meg azt nem értem hogy miért foglalkozol ezzel ha ennyire zavar ? Kb ennek a kérdésnek is annyi értelme van , mint a " gáz és ciki kérdéseknek " . Szóval te is ugyan olyan vagy :D Ha meg nem tetszik valami görgess lejjebb aztán ennyi volt :)
2018. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Vagy lépjen ki a gyakoriról, mert tele van ilyen értelmetlen kérdésekkel, hiába görget lejjebbxD
2018. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszik minden a homlokukra van írva.
2018. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!