Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak egyesek rápörögve...

Miért vannak egyesek rápörögve a pontozósdira?

Figyelt kérdés
Amint látják, hogy valaki lepontozta őket, a kérdéstől visszajön hisztizni, hogy ő miért lett lepontozva. :D Mit számít ez? Biztos eszerint kapja a fizetését...
2018. máj. 18. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert értékelnek téged. Rosszul esik, hogy hülyeségnek tartják a véleményedet vagy tanácsodat. Főleg hogy azért ismerjük el néha igazságtalanul pontoznak. Persze ez nem a világ vége igazából nem függ tőle semmi, de az emberek szeretnek hasznosak lenni vagy legalábbis annak érezni magukat.
2018. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Igazából sérti az önérzetüket, mert mások nem értenek velük egyet valamiben :D
2018. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én pl örülök ha lepontoznak... onnan tudom hogy telibetalált a kommentem és valami balfa$$ dühöng magában.
2018. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én akkor kérdeztem erre rá, amikor ételes kategóriánál lepontozták a kedvenc kajáim stb. :D Mármint nem tudtam felfogni kit sért mondjuk a grillcsirke.
2018. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyrészt rosszul esik, másrészt nem tudom megérteni miért hülyék az emberek.


Például teljesen semleges kérdésnél, például "mondj egy színt" "kék" és lepontozzák. Máskor meg rosszul esik, hogy igyekszem értelmes, normális választ adni, nem egybites módjára gondolkozni, és azonnal jön a lepontozás.


Bár ezt alapból észrevettem, hogy az emberek szeretnek egymásba rúgni és szeretik az egyszerű, egyet rúgok de nagyot válaszokat. Vannak tipikus kérdések, és rá adható válaszok amik meg igazi % növelők.

2018. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Észrevettétek, hogy itt tényleg mindenkit lepontoztak? :D
2018. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kivenném az egész rendszert. Válaszolok ha tudok érdemben hozzászólni és ennyi, aztán, hogy kinek tetszik vagy kinek nem, az most más kérdés.


Én is 68-on vagyok, pedig több éves regisztráció és életemben nem trollkodtam, de ez tényleg olyan dolog, hogy saját véleményem szerint felesleges rendszer.


A kérdező talán amúgy sem az alapján fogja értékelni a válaszokat, hogy hova pontozták, hanem elolvassa és eldönti, hogy számára hasznos vagy sem.

2018. máj. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!