Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti észrevettétek már?

Ti észrevettétek már?

Figyelt kérdés
Hiába van női testem meg minden, szeretem a férfiakat, mégis egészen kezdetek óta csak férfias dolgok érdekelnek és kiválóan értek a szereléshez, barkácsoláshoz. Állítólag az emberek egy része nem megfelelő aggyal rendelkezik, ezért női testben valahogy férfi agy van benne egészen a fogamzástól. Másokon is észre vettem ezt nem is egy emberen, hogy férfi volt, mégis nőies dolgokat csinált, jobban észrevette mondjuk az aprólékos dolgokat, míg én soha nem voltam rá képes, ráadásul virágokkal foglalkozik, míg én jobban otthon vagyok, mondjuk a gépészetben, hiába csinálok mást, hülyét kapok, ha nem tudok valamit barkácsolni.
2018. máj. 19. 22:05
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, van is ilyen személy a környezetemben, aki elmehetne nő létére ezermesternek.

Én inkább azon nőket imádom, akik mernek agresszívek lenni, ha kell esetleg verekedni is.

2018. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem férfi létemre nőies gondolkozásom van sajnos, pedig full hetero vagyok :S
2018. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyanyám mondta mindig gyerekkoromban, hogy rosszabb vagyok, mint hat fiú.

És tényleg :D

De engem ez nem zavar, megvan a "nőies" oldalam is, adok a kinézetemre és a férfiakat szeretem, de mindeközben "férfias" szakmát választottam, és a gondolkodásom is inkább olyan, mintha férfi lennék.

2018. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg hetero vagyok és szeretem a férfiakat, mégis van, hogy a szerelés sokkal jobban leköt, mint a mosogatás :D Nagyon szeretek szerelni főként bicikliket meg motorokat. Ha van rá időm és módom szinte az összes szabadidőmben barkácsolok, szerelek valamit, ha nem akad más festek, vagy valami férfias munkát végzek. Tényleg nem tudnám magam elképzelni máshogy. Van, amikor hegesztek, ha az ismerőseim megkérnek rá. Nem egyszer hegesztettem is és azt mondta a megbízó, hogy nagyon jól dolgozok, persze köszörülős utómunkát is megcsinálok szívesen. Néha magam is meglepődök azon, hogy ilyesmit megcsinálok és másnak is tetszik, megelégedik a munkámmal.
2018. máj. 20. 11:41




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!