Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért furcsa az, hogy 16...

Miért furcsa az, hogy 16 évesen még szűz vagyok, nem volt komoly kapcsolatom, és még nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

A rokonok mindig kérdezik, mikor hozok már fiút a házhoz, meg csesztetnek, hogy egyre szebb vagyok, apának majd készítenie kell a vadászpuskát.

Viszont nem próbálkozik nálam senki, szerintem csak a családom gondolja, hogy szép vagyok.

Pár felnőtt férfi ismerős pedig már odáig ment, hogy azzal viccelődik, hogy titokban már tuti elvesztettem már a szüzességem, vagy már szoptam.


Nem értem 30-40 éve is már az volt a szokás, hogy az ember fia-lánya 14-15 évesen túl van már mindenen?

Folyton ezzel az udvarló kérdéssel nyaggatnak, míg van egy 24 éves bátyám, akinek sosem volt kapcsolata, őt viszont nem kérdezgeti senki, csak a háta mögött dilemmázunk, hogy mi van.



2018. máj. 20. 11:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na, a finom nőiesség távol áll tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől, de azért köszi!:)
2018. máj. 22. 18:05
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom tényleg elvárja, vagyis "mindenkinek van már pasija", de nem kell beállni a sorba. Csak azon csodálkozom, hogy már a szülők is ilyenek. Amikor nekem meglett az első barátom 16 évesen, apukám teljesen kiakadt, hogy milyen korán kezdtem. Mondjuk ő kicsit régimódi. Semmiképp se siettesd a dolgokat. Családodtól meg nem túl szép ilyen téren nyomást gyakorolni rád.
2018. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!