Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem nem elég egy nő, vagy...

Nekem nem elég egy nő, vagy ez változhat?

Figyelt kérdés

Tehát én nem tudom miért érzem ezt mostanában de egyre erőteljesebb bennem ez az érzés.


Nem testileg nem elég egy, hanem valamiért úgy érzem hogy így vagyok jól lelkileg.


Alapjában véve sem vagyok szarúl őszintén szólva jelenleg szingli vagyok. Viszont ha komoly kapcsolatot akarok azt nem igazán tudom elképzelni valahogy 2 nő nélkül.


Tehát valamiért a szeretet hiányos nők ragadnak rám (en is szeretem őket) nagyon aranyosak és tiszták legtöbbször csak kimerül mellettük az energiám vagy nem is tudom a folyamatos féltékenykedes a semmiért stb stb..de valahogy ô is kell mert nem akarom hátrahagyni vagy hogyan mondjam..az ilyen lányok vezetésre szorulnak és sajnálom őket (persze ez nem azt jelenti hogy sajnalatbol lennek vele) fura ez...



A másik az a beképzelt fajta egoista magyarul olyan mint én 😀 őt is nagyon szeretem mert szexuálisan izgatóbb, megnevel...határozott.


Szóval nem értem miért érzem ezt de nagyon bejött viszont jatszani sem szeretnék érzésekkel (leszarom igazából) csak utána azért megbánnám szerintem.


Vagy van egy harmadik variáció is en megkomyodok és keresek egy normális barátnőt.


25 f


2018. máj. 22. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
harmadik variáció :) Keresd a kettő ötvözetét :)
2018. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem voltál/vagy szerelmes, ennyi.
2018. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert számodra egyik nő sem volt intellektuális partner.


Amíg nem hülyíted őket, nem ígérsz komolyat, adott esetben kizárólagosságot sem, addig nem gáz.


De ettől még nem kell megkomolyodni :)

2018. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, aki nem monogám, csak a poliamor kapcsolatok még nem igazán elfogadottak, de attól még léteznek. Lényeg, hogy ne verj át senkit, játssz az elejétől nyílt lapokkal.
2018. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!