Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fúrcsa találkozások?

Fúrcsa találkozások?

Figyelt kérdés

Már nem először találkozok olyan nővel akivel csak úgymond egy pillanatra találkozunk .Megtetszünk egymásnak de nem teszünk semmit.Egymásra pillantunk ,tudjuk ,hogy tetszünk egymásnak.Majd vègül tovább állunk mert neki erre kell menni nekem meg arra.

De fúrcsa módon hiányozni kezd a lány ès hírtelen minden embert olyan üresnek látok.Nem èrtem ezt mi lehet.Hogy hiányozhat valaki akit nem ismerek csak egy pillantást vetett rá.


2018. máj. 23. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ő hiányzik személy szerint, hanem valami pezsgés, izgalom valakivel.
2018. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor mièrt èrzek üressèget mások iránt ilyenkor?Akkor mèg a legszebb nő sem èrdekel.Termèszetesen egy kèt nap gondolok arra a nőre majd nèha nèha eszembe jut.Fura ez az egèsz.
2018. máj. 23. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:

A furcsát rövid u-val írjuk, ne gyalázzuk már a magyar helyesírást...

A másik meg nyilván nincs senkid ez alapján,a nőnél felcsillan némi izgalom reménye, aztán persze hogy ürességet érzel, hisz nem volt merszed lépni (persze-persze, mindig "dolga van" az embernek, hagyjuk) és marad az egyedüllét ismét. Az szar érzés.

2018. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírásèrt.

Mondjuk az is igaz ,hogy egyedül vagyok.Egy kapcsolat vègèn nemrèg estem túl.Napokban pedig egy egyèjszakás kalandok volt.Csak kèrdèskènt tették fel ,mert pl a kaland a nővel nem jut eszembe.Talán pont azèrt ilyen èrzès kap el mert befejezetlen maradt a törtènet.

Köszönöm a választ

2018. máj. 23. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl üres az életed.
2018. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsian várom a válaszod, miből gondolod ezt.Nem èrzem annak ,sőt 30 èvesen nagyon is meg vagyok elègedve az èletemmel.
2018. máj. 23. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Abból, hogy ilyen apró találkozások ennyire fel tudnak dobni, és utána hiányérzeted van.

Én örülök, hogy meg vagy elégedve az életeddel, de nem ez volta kérdés, hanem hogy mi hiányzik az életedből (több, mint valószínű, hogy egy szeretetteljes, tartalmas párkapcsolat).

2018. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ebben egyet èrtünk.Mivel mind ezt keressük.De azt hiszem abban tèvedsz ,hogy üres lenne az èletem.Ha üres lennèk nem hiszem ,hogy èrzelmileg egy ilyen találkozás felzaklatna.

Èn úgy gondolom azèrt elèg magas èrzelmi intelligencia bennem is van.Ami fontos manapság.Sőt egy nővel mindèg kedves vagyok ,amit szerintem ma nagyon igènyelnek a nők.

Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!