Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szép, nőies ha egy...

Mennyire szép, nőies ha egy lány izmos? Fiúk, nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Pl.Annie Thorisdottir vagy Lauren Findley

2018. máj. 23. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A kokszos nők soha nem jöttek be. Ha szerek nélkül edz és úgy hozza ki a maximumot, az tetszik.
2018. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ennyire izmos lányok, nők nem jönnek be nekem.


Ez az Annie Thorisdottir elég férfias azokkal az izmaival. Lauren Findley talán még annyira nem, de szerintem ezzel már kezd távolodni a nőiességtől.


Úgy gondolom, hogy nőiesebb egy olyan lány/nő, aki csak szimplán aktívan sportol, edz, de nincsenek ilyen látványos, nagy izmai, csak szimplán formásak.

2018. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőiesnek nem mondanám, de szép attól még lehet. Egyébként is becsülöm azokat a nőket, akik nem elkényelmesedve csinosan billegnek a konditeremben, hanem imádnak egy sportot. Attól viszont egyenesen hányni tudok, amikor a nőnek az arcán is látszanak az izmok, nem elég, hogy akkora a bicepsze mint a feje, de még csúnya is.
2018. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez sok.

A legjobbak a bikini modell csajok, offszezonban.

2018. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Imádom a feszes,formás, sportos lányokat. Viszont nem szeretem az olyan izmos nőket, mint a fenti két hölgy. Egy nőt nem tesz nőiessé az ennyire kigyúrt test
2018. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

gusztustalannak és nőietlennek tartom az izmos "nőket"

nekem inkább a husis, teltebb alak vonzó, számomra az a nőies

2018. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Kiss Virág jobban néz ki.
2018. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, ez már sok.
2018. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Elismerem a mögötte lévő teljesítményt, de sajnálom, nekem ez nem nőies. A vékony, az átlagos és a kissé teltebb alkat jobban bejön.
2018. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Megnéztem akiket küldtél. Szerintem is már sok. De egy sima kockásabb has szerintem vonzó a lányokon is.

Például Sandra Prikker nagyon jól néz ki.

2018. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!