Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan vagyok, mint a zombi...

Olyan vagyok, mint a zombi nincs energiám semmire. Sokáig szívtam fűves cigit. A tudatomat teljesen megváltoztatni. Hogy lehet ebből kilábalni?

Figyelt kérdés
Ne látszodjón rajtam és teljes ember lehessek és merjek ismerkedni rendes emberekkel é,s lányokkal, mert az sem vonz már úgy, mint rég. Mert így mások csak kihasználnak, mert gondolkozni sem tudok de az lehet a lelki gondjaimtól alakult ki. Meg adtam plazmát is régebben. Nincs motivációm sem. Mit szedjek? Hogyan álljak lábra szerintetek?
2018. máj. 28. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
abbahagyod és két mét múlva kutya bajod
2018. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit szedjek?

ribizlit.


Hogyan álljak lábra szerintetek?

kelj fel és járj!

2018. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi szedj? Semmit!
2018. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te pont ne szedjél semmit. Csak várd meg türelmesen, amíg az agyad kijavítja az elszenvedett károkat. Ha szerencsés vagy, akkor ez csak pár hónap lesz, ha nem annyira, akkor 1-2 év.
2018. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!