Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Infantilis srác vagyopk. Van...

Infantilis srác vagyopk. Van esélyem lányt találni? Kb az ízlésem olyan mint egy 10 évesé és sajnos az érdeklődési köröm 80%-a is kb olyan.20f

Figyelt kérdés
Pl én egy szerelmes filmet vagy thrillert nem tudok megnézni, csak disney meg egyéb.
2018. máj. 28. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkinek megvan a maga párja.
2018. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok felnőtt szereti a Disney filmeket, nem baj az.

Az én párom egy anime mágikus lányaiért van oda, néha a figuráikkal alszik, de tényleg néha, elvégre az ágyba a plüss birkák és a plüss patkányok valók. 39 éves. Azért lehet vele tudományos dolgokról is beszélni, ez nekem fontos, bár az még inkább, hogy kedves, megbízható ember.

A szerelmes filmeket és a thrillereket nem mindenki szereti, de valami komolyabb azért kvázi kell, hogy érdekelje az embert. S persze a párkapcsolat sem mesefilmnézésből áll.

2018. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy hozzád hasonló lányt simán találhatsz.
2018. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Milyen magas vagy?


21 L

2018. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem baj az, ha vki szereti a rajzfilmeket, néha én is szoktam nézni. De azért elkezdhetsz nézni kalandfilmeket, akciófilmeket, vagy ami tetszene, csak h "szokd".

Nem kell neked világmegváltó dolgokról értekezni, csak vhogy szocializálódj úgy h olyan emberekkel legyél, akik felnőttesebbé tesznek. Mindig benne marad az emberben a kisgyerek, de nem lehetünk örökké azok.

De tényleg nem úgy keres párt az ember h most ki mit szokott kajálás kötzben nézni a tv-ben, bár az egyetértés fontos egy párkapcsolatban

2018. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[Előző vagyok, bocsi]

*hanem a személyiség határozza meg az embert. Nálad ezt kellene sztem kevésbé gyerekessé varázsolni. Nagyon jót tehet pl egy párkapcsolat.

Szóval hajrá

18/L

2018. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, csak találnod kell egx infantilis lányt. Esetleg egy "anyáskodó" típust.
2018. máj. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!