Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen színészre mondjátok...

Ti milyen színészre mondjátok azt, hogy nagyon pocsék színész?

Figyelt kérdés
Mik egy rossz színész tulajdonságai? Akár filmben, akár színházban.

2018. máj. 31. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra aki minden produkciójában ugyanazt a jól begyakorolt karaktert, pofát adja elő. Pl. Adam Sandler, vagy Kristen Stewart, aki szinte minden filmjében a száját nyitva felejti... Idegesítő
2018. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Kristen Stewart. Semmi érzelmet nem tükröz az arca soha, a zavarodottságon kívül. A szájja is mindig nyitva van. Sokan szeretik, de én személy szerint nem vagyok oda a játékáért.
2018. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1es most nézem hogy pont ugyan arra gondoltunk :D
2018. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinél nem látom a karaktert, pl. Ben Affleck. Csak azt látom, hogy Ben Affleck színészkedik. Az ellenpélda Johnny Depp, aki meg olyan mélyen megmerítkezik a karakterben, hogy felismerhetetlenné válik.
2018. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

2


Ne csak a Twilight-ot nézd tőle. Cézár-díjas a csaj, és nem érdemtelenül. Lesd meg a Sils Maria felhői-t, vagy a Camp X-ray-t.

2018. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kevin James
2018. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5ös. Néztem mást is tőle. Egy széria alapján nem írtam volna le mert ki tudja lehet hogy ezt kérték tőle, de sok filmet láttam tőle.
2018. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mindenkinek az a pocsék, akiket nem szeret.

Én így vagyok Dwayne Johnsonnal - minden filmben ugyanazt az izomagyat játssza. Volt például a Halálos iramban filmek. Az első pár rész tetszett is, de amikor bejött a szerepbe, akkor már nem az a megszokott autókázós film lett.

Bruce Willis - talán azért, mert nem értem a humorát.

Ben Stiller - Éjszaka a múzeumban filmjein kívül nem tetszik. Szintén a humora miatt.

Steven Seagal - minden filmjében csak verekszik.

Daniel Radcliffe - A Harry Potter részek kézre álltak neki, de a mostani filmek katasztrófák.


Tudom, hogy egy-egy színész mondjuk csak verekszik, de ha mást is csinálna a filmben, akkor nem volna rossz.

2018. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban:

- aki képtelen beleélni magát a szerepébe, ezért rajta iszonyat látszik, hogy úgymond "megrendezett" az egész

- aki nem visz bele semmi érzelmet, csak visszamondja a szövegét mint valami magnó

- aki csak 1 szerepre alkalmas (Harry Potter - Daniel Radcliffe, más szerepben katasztrófa a srác)

- aki úgy csinál, mintha profi színész lenne, holott rendszeresen amatőr hibákat vét

- aki alig nyitja ki a száját


Én színészkedésnek veszem a playback-es éneklést is, amikor a hülye is látja, hogy nem énekel az énekes, csak tátog.

2018. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki nem tudja belélni magát a szerepébe, nincs vagy hiányos az arcjátéka és a mozdulatai, karakteridegen, minidg ugyanazt a szerepet hozza és még sorolhatnám.

Ilyenek szerintem pl. Tommy Wiseau, Adam Sandler, Kristen Stewart, Rob Schneider, stb.

2018. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!