Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha most oda mennék egy szegény...

Ha most oda mennék egy szegényhez 300 millóval fogadjunk hogy nem fogadná el? :D

Figyelt kérdés

Komolyan mondom nem értem :D.



tegyük fel van egy ember akinek van egy problémája amit meghallgatok.



3 lehetőség van és kajak ez a 3 MINDEGYIKNÉL kb 50 embernél próbáltam ki :D még rokonok is voltak köztük!!

Sőt mi több családtagok is!


Tegyük fel panaszkodik hogy nincs erre-arra-pénze SZÓ SZERINT ÉHEZIK,munkanélküli stb.


Ha elmondom minden büdös szarnak az tetszik neki, és ezzel nincs is semmi baj "igazad van, jajj de kár, hát igen nekünk csak ez jutott" és szinte örül amikor kimondja a száján a saját kárának :D



Direkt kipróbáltam hogy kellett neki egy ezres az egyiknek de őszinte szivvel nem is vártam vissza semmit, tudtam hogy nem adja vissza.


Meglepően tapasztalom, hogy SOHA NEM VESZIK EL inkább éhen hallnak a segitséget.


Munkát ajánlok neki teljesen önzetlenül, és nem is akar dolgozni :D:D:D elhivom, elrendezem DE NEM IS csinál vele semmit, nem is tud nem is akar majd kitalál valami fedő storyt miért nem DE INKÁBB ÉHEN HAL, megnézi hogyan pusztul ki a családja stb:D Ezt most halál komolyan mondom, szó szerint és még én vagyok a hibás!!



Párkapcsolatokban ugyanez :D


Össze jövök egy lánnyal tegyük fel, direkt megszivatom valamiért valami gyerekes szarral(ami egyébként rossz hatással volt rá) és az tetszik neki örül,de a saját kárának kajakra!



A mai kedvenc (női játék) ami nagyon érdekes számomra


adott a csaj összejön velem, elkezd hülyiteni tipikus dolog....


EGÉSZNAP AZÉRT PANASZKODIK miért nem komolyodok meg már végre:D MIÉRT NEM VAGYOK CSAK ÉS KIZÁRÓLAG AZ övé.



Rendben van:D megteszem, megkomolyodok és az övé vagyok

vagy az akarok meg gyereket akarok:D


ERRE hirtelen facebook (kamu szöveg, csak szólok a pasiknak legalábbis szerintem full az)


"CSALÓDTAM BENNED, kihasználtál, megb*ál" (kamu szöveg szerintem) ilyent már kaptam azért is mert szimplán normális próbáltam lenni vele, vagy segiteni akartam szóval minden csak jó nem...


:D:D:D



A lényeg az, hogy amikor már megvan MINDEN mert olyan életem is volt (1 hónapiG) nő,kocsi,pénz minden akkor hirtelen AZ SEM ELÉG:D és szépen lerombolja az egészet maga körül az ember.


Szóval a kérdésem az lenne és leginkább a fiatalabb generációhoz 20-25 éves (én is ide tartozom).



Hogyha egyszer siránkozol össze szarod magad, szerelmi bánatod van amit meglehet oldani BÁRMIT MEGLEHET oldani tegyük fel oda megyek hozzád és megoldom csak úgy soha büdös életbe többet nem látsz :D AKKOR MIÉRT NEM FOGADNÁD EL?? :'DD


Vagy az én környékemen élnek ilyen kettyós emberek vagy én nem tudom....és halál komolyan mondom, hogy mindig és kizárólag az volt a vége hogy ÉN HASZNÁLTAM KI őket akiken segitettem :'D


Nem egy olyan huuu de nagy téma, mert nem lepődök meg, tényleg nem viszont akkor még miért én vagyok a legrafkósabb dög???



A másik érdekes amit tapasztalok, hogy akiknek adok és valamiért ilyen gondolkodása van...elmegy elmond minden csicskának (hogy én egy hülye vagyok stb stb) és örül neki hogy engem "megkárositott" :D pedig nekem semmivel nem lett ezzel úgymond kevesebb, szóval hagyom hogy "ellopjon" valamit azt higgye de közben ÉN ADTAM neki még az élményt is :'D amit nem várok vissza mert úgy cuki de rövid távon :) nyilván.



Amit az egészből kiakarok hozni, hogy én ezeket a dolgokat kontkrétan gyorsan leszoktam rendezni (ezért vagyok egy k**ög) :'D őszintén megmondom, hogy tudok e adni vagy nem...ÉS MEGTESZEM ha igent mondok gyors már inkább oda adom az egész kezem előre :D hogy rágja úgymond meg akkor már nem kell? :D:D:D



Szóval értitek, a lényeg az hogy minnél lassan menjen tönkre a másik? PÁRKAPCSOLATOKBAN (rossz párkapcsolatokban) szeretném ezt megkérdezni hogy egyébként ez a cél?



Mert őszintén mondom, hogy akkor semmi értelme ilyen emberekkel kapcsolatot létesiteni komolyat. :D



Véleményed? 24f


2018. jún. 1. 09:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Én kajakra elfogadnam ha nem kell megadni és/vagy természetben visszafizetni. ;) 28/L
2018. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
(nem vagyok isten, nincs is 300 millióm) :D csak ezt igy zárójelben.
2018. jún. 1. 09:23
 3/21 A kérdező kommentje:

és/vagy természetben visszafizetni



:D


Na igen ezt magyarázd már el mert nő vagy...szóval tegyük fel (tudom ilyen nem létezik) van pénzem, jól nézek ki és még tetszek is...azért bevennéd szerintem 5 ért is :D :P na ez nagyon bunkó volt kérlek ne vedd komolyan :'D

2018. jún. 1. 09:27
 4/21 A kérdező kommentje:
szerintem pont te nem vennéd el :)
2018. jún. 1. 09:28
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha most ennek újra nekiugranál és leírnád értelmesen? A szöveged nagyrésze értelmezhetetlen és erre ráteszel még egy lapáttal azzal, hogy csapongsz össze-vissza.
2018. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Addig olvasd amig érted :) problem solved.
2018. jún. 1. 09:35
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
te valami fogalmazásgátlót szedtél ember :D
2018. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szedjél rá gyógyszert kérdezö.
2018. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

én is tapasztaltam ilyesmit de az emberek egy jó nagy hányada azért hálás is tud lenni


a nőkhöz való hozzáállásodon és a terjedelmes fogalmazásodon kívül hasonlítunk..


azért ha teheted segítsd az embereket továbbra is


25f

2018. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké :D :D :D
2018. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!