Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Mindig mikor vki vmi rosszat akar nekem akkor az van bennem hogy úgymond a "kedvében járjak" teljesen leszívnbak az ilyen emberek pedig tudom hogy hülyeség pl. mikor vki irigy akkor is azon jár z agyam hogy mit tudnék csinálni annak érdekében hogy ne legyen az tudom hogy direkt azt akarja hogy nekem szar legyen de én ezt nembvírom feldolgozni egyszerűen inkább megfosztom maamat ettől attól csak hagyjon békén ésmár ott tartok hogy semmim sincsen önbecsülésem nulla nincs életem a másik meg hogy sokáig nembírtam nézni mások szenvedését én egy viszonylag kiegyensúlyozott lány voltam minden de 17-18 évesen egcsapott úgymond a valóság hogy az emberek mennyire egy okádék senkik mekkora irigyek bűnösök úgy szenvednek bzmeg mint akiket betonon húznak végig olyan dolgok miatt aminek semmir értelme. és egyszerűen nem tudtm feldolgozni azt hogy nekem hogy lehet ilyen jó az életem más meg mi a hlál faszálért szenved mindenért elegem van esküszöm ésha mondjuk nem vagyyok velük elég toleráns meg ilyenek akkor én vgyok a rossz hogy hogy lehetek ilyen szívtelen stb. bennem keltenek lelkiismeret furdalást mittudomén...

2018. jún. 8. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért van, mert te nem vagy olyan gonosz, mint ők.
2018. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!