Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok! Nektek mi a...

Fiúk, lányok! Nektek mi a kedvenc parosotok szem haj színben a masik nemben?

Figyelt kérdés
Pl: kek szem barna haj,világosbarna haj zold szem,barna szem barna szem Stb stb. Tudom nem ebbol következik le hogy valaki szep vagy nem, csak kivancsi vagyok hogy ti hogy gondoljatok hogy melyik a legszebb és melyik a legkulonlegesebb^^ Irjatok h L/F!
2018. jún. 22. 22:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A 20-as válaszolónak: én igen! ;)
2018. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hosszú göndör szőke haj és zöld szem. Kb. mint Petros Gaitanos

17/L

2018. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
67%
Úgy bírom a zöld szemes válaszolókat:) Az emberiség kevesebb mint fél százalékának van zöld szeme.A legritkább szemszín.
2018. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves 23! Nálam csak ideál. A valóságban soha nem keresem az ilyen férfiakat :)

Az ember szeretetre vágyik , és én ezt egy barna szeműtől is megkaphatom. A zöld szem ugyan ritka, de kontaktlencsével minden megoldható.

2018. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A legszebb a sötétbarna haj, zöld szemek, de mivel ez olyan ritka, hogy én még nem láttam férfit ezzel a párosítással, ezért a sötétbarna haj, sötétbarna szemek mellett tenném le a voksom.


L

2020. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!