Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értelmetlen kérdések és...

Értelmetlen kérdések és kérések - máshol is van ilyen?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak az én családomban van? :-D


Pl.: valamelyik rokon az asztalnál szól, hogy kérdezzem már meg xy-t valamiről, de az a személy ott ül a kérdező mellett. És mikor szólok, hogy de ott ül melletted, kérdezd meg... akkor én vagyok leszólva. :-D


Vagy: kopog az ajtón, vár, míg kiérek, de van kulcsa. Kinyitom, és meglepődik, hogy te itthon vagy?!

Én meg: hát de minek vártál, ha van kulcsod, amíg kinyitom, ha nem tudtad, hogy itthon vagyok-e? :-D


Ugyanez: felhív a vezetékesen és: otthon vagy? Nem, levittem a boltba...


Ez máshol is van? :-D


2018. jún. 24. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
ajjaj, hülye kérdező mindenütt van
2018. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs, mert ignorálom a családtagjaimat.


Eleget hallgattam már az ilyen és ehhez hasonló ostobaságokat, hogy magasról tegyek rájuk.


Eljöttem jó messzire, ők meg marják csak egymást otthon nyugodtan, leszarom.


29n

2018. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyik főnököm azt szokta csinálni, hogy felhív engem, hogy mondjam meg XY-nak, hogy ezt és azt meg kellene csinálni. Majd felhívja XY-t is, hogy mondja meg nekem, mit kell csinálni. Mi meg nézünk, hogy de akkor miért nem hívod te?


Vagy nem is kérdés, inkább egyfajta hierarchia, hogy nem szeretnek maguk intézni dolgokat. "Átküldtem a szerződést, nyomtasd már ki". Konkrétan pont ugyanúgy 1 kattintás lenne kinyomatni neki is, de inkább átküldi hogy más csinálja meg.


Vagy az irodai leányzóknál vannak értelmetlen és viccesnek szánt de rosszindulatú kérdések.


Én például elég szabadon mozgok, későn jövök, de sokáig is bent vagyok, vagy helyszíni projektekre megyek ki. És jönnek a "már mész is?" "ennyi volt?" "máris hétvége van?" "szabadságon voltál?" kérdések amitől a hajam áll égnek. Főleg, hogy semmi közük ahhoz, mikor épp hol járok.

2018. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!