Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha 17 éves létemre...

Ciki ha 17 éves létemre szeretek hímezni és kötni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 22:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Miért lenne az? Ha szereted az csinálni csináld! Ne foglalkozz másokkal, hogy mit mondanak, ne hallgass rájuk! :)
2018. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Jó hobbi, kár, hogy nekem semmi kézügyességem nincs hozzá.

17/L

2018. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, nem ciki, kivéve ha mondjuk matekóra közepén állsz neki (igen, láttam rá példát élőben, nem lett megdícsérve)


2. a kézügyesség fejleszthető, próbáld ki és majd belejössz :D

2018. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj dehogy az, sőt! Ahogyan tapasztalom, mások pozitívan reagálnak rá, hisz ma már valljuk be, ritka az a lány aki ilyet tud.

Jó magam pedig horgolni, mindenféle kis párnát, egyebet szeret varrni.

Szóval nem ciki, hanem inkább hasznos!

20/lány

2018. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nagyon szeretnék megtanulni:DD

16/L

2018. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, sőt! Hasznos :D Én is örülnék, ha valaki kötne nekem mondjuk egy sálat :D
2018. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
A férfiak csajoznak, a nők HÍMeznek. 😂 Dehogy az, ez nagyon vonzó egy lányban. Egyem a zúzádat!
2018. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menő :)
2018. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
You go girl... boy... non-binary pal... whatever. (Sorry, késő van.) Én is imádok hímezni. Kötni sajnos nem tudok, de rajta van a listámon. Még varrni szoktam, és szeretnék megtanulni géppel is varrni. Szóval szerintem nem ciki. Amúgy pont abban a korban vagy, hogy attól félsz, bármit is csinálsz, az ciki. (Legalábbis én, meg az összes ismerősöm, akivel beszéltem ilyesmiről, így emlékszünk vissza a gimis évekre. És 17 évesen gimis vagy gondolom.) De egy pár év múlva, hogy az embereket nem nagyon érdekli, mi "ciki", sőt az ilyesmi kifejezetten király dolognak számít. Úgyhogy ha valaki beszól, akkor hímezz nekik egy nagy FUCK OFF feliratot és egy hatalmas mosollyal az arcodon nyújtsd át neki, hogy "Tessék, boldog seggarc napot!"
2018. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!