Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szabálysértési elzárásb...

Milyen szabálysértési elzárásban lenni? Hasonló a börtönhöz? Zárkában alszanak ott is? Megbilincselnek mikor bevisznek? 20f

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta érdekelt, milyen érzés lehet börtönben lenni, cellában aludni, bezárva lenni. Nem vagyok (teljesen)elmebeteg, soha nem akartam elkövetni semmit, hogy valóban priuszom legyen és gyilkosokkal sem szerettem volna soha összekerülni, ráadásul a családom is. Viszont még mindig nagyon foglalkoztat és kíváncsi lennék milyen. Olvastam ha pl 5 ezerre megbüntetnek azzal 1 napot letölthetek ott és az nem is feltűnő és nem marad nyoma sehol. Nem tudom, kimerjem e próbálni. Igazából csak a kíváncsiság hajt. Tudom, brutálisan elmebetegnek hangozhat amiket írok. Ha ígyis van, elnézést, nem a kedélyek felkavarása a célom, pusztán még mindig nagyon kíváncsi vagyok!
2018. jún. 29. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
lol brutálisan elmebeteg
2018. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írj könyvet tanulmányt erről. Ennek okán kėrj engedėlyt az illetėkes szervektől egy ėles tesztre. Azaz hogy mindent szakszerűen vėgezzenek el majd tegyenek be egy napra. Böribe is talán megoldható (következmėnyek nėlkül) de persze brahiból nem!

Elkövetni pedig direkt jobb ha nem teszteled le.

2018. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah, már gondolkodtam könyvíráson.
2018. jún. 29. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre: a szabálysértési elzárást büntetésvégrehajtási intézményben kell letölteni. Magyarán börtönben, csak jogilag más megítélés alá esik. Ugyanúgy zárkában vagy a többi fogvatartottal. Én nem éltem át (bár volt balhém, amiért kinézett 30 nap), de egy jó cimborám bent guggolt 9 napot egy garázdaságból kifolyólag. Azóta nagyon jó fiú, elmesélte, hogy még egyszer nem menne be. Ennyi infó elég?
2018. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!