Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok az egyetlen aki nem...

Én vagyok az egyetlen aki nem néz sorozatokat meg filmeket?

Figyelt kérdés

Mindenki ezzel a “mint a xx a yy filmben” meg “láttad a yy filmet? Abban ...” kezdetű mondatokat nyomja. Multkor valaki kifejtette nekem hogy gáz hogy nem nézek sorozatokat.


Szerintetek ? Ti mennyi filmet néztek?



2018. jún. 30. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
En se nagyon nézek. Csak a comedy centralt, azon kívül semmit.
2018. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg az a gáz, hogy a legtöbben nem olvasnak könyveket manapság, csak sorozatokat néznek. bocsánat, múltkor az egyik osztálytársam kijavított, hogy ő igen is olvas... az üzeneteit facebookon :'D
2018. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném, hogy a Kalahári lakói nagy sorozatfüggők lennének, szóval biztosan van más is, nem csak te.


A "valaki" igen beszűkült tudatú lehet, ha neki az a "gáz", ahogy más éli az életét. Értem ez alatt, hogy semmi köze hozzá, hogy te nézel, vagy nem nézel sorozatokat. Számomra ez a "gáz", ez alapján megítélni bárkit is.

2018. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

Sorozatokat mindig utáltam, túl egyértelmű az összesnél, hogy csak húzzák az időt és nem akarják a készítők, hogy haladjon a történet illetve az olyan népszerű sorozatoknál is mint pl. a Trónok harca nagyon igénytelen a rendezés!

Filmekből mindig készül néhány jó minden évben, de nagyon ritkán nézek filmeket. Főleg a szuperhősös filmeket utálom.

2018. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a te dolgod.


Nekem is volt időszak, mikor nem kötöttek le a filmek, sorozatot sem nagyon néztem. Én azt kaptam meg, hogy miért játszok mindig a gépen. Mikor vissza kérdeztem mit kellene csináljak, akkor jött a válasz, hogy nézzek sorozatokat. Mert az jobb mint játszani? :D

2018. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Egy tvnk van az is x@r,elöző lakóé,Alba....

Olvasok,netezek,zenét halgatok,egy-egy új filmet telefonról megnézek.Párom szintén,esetleg youtube...

Mostmár több a reklám mint a film...

2018. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Én sorozat -és könyvfüggő vagyok, azt nézem le, aki bármi miatt lenézi a másikat.
2018. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
#7 Tehát lenézed magadat?
2018. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én korábban filmeket néztem, de egy ideje már azt se. Sorozatokat meg sosem néztem. Rám is mindig furán nèz a többség emiatt, mert sokan erről beszélgetnek, így kimaradok belőle. Tv sincs a szobámban már. Ha neten akarnék, akkor megnézhetnék bármit.

23N

2018. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

tv nincs és nem is volt.


~19-20 évesen átfésültem a youtube szennymentes részét azt ott ennyi


meg van kb 50 film amit láttam


mostanában csak szakmai videókat nézek

2018. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!