Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire fura lenne, ha valaki...

Ennyire fura lenne, ha valaki nem postol facebookra állandóan?

Figyelt kérdés

Melóhelyen elkezdtek bejelölgetni, valószínűleg kidobál mindenkinek az egyre több közös ismerős miatt, és gyakran jön a kérdés, hogyhogy nem postoltam semmit 2013 óta. Én az oldalt csak beszélgetésre használom, meg az általam bekövetett dolgok olvasgatására (ha valaki ismerős gyakran postol/oszt meg baromságokat ki is veszem követésből), és nem is igazán értem, mi ezzel a probléma.


25/F


2018. júl. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd a profilodat zártra, hogy ha nem akarsz több ismerőst gyűjteni még az is beállítható, hogy ne tudjanak jelölni sem. Sok ilyet látok, sokak kiábrándultak már a facebook mániás majmokból.
2018. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van. életembe nem posztoltam a fészre. képem sincs kint. nem győzöm leszedni ha bejelölnek valami buliképen. tisztára marhaság ez az egész. nem értem minek jelölnek be egy képen meg minek raknak fel mikor alapban saját magam se posztolok se képet nem rakok ki. csomó haverom fent sincs a fészbukon (szerintük), közben az ismerősök által mégis van fenn róluk kép, nem is tudnak róla. még az is fennvan aki nincs is regisztrálva. egy átok ez a facebook az emberiségnek.
2018. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Van facebookom,de az év felébe felfüggesztve

35N

Használom a rokonokkal kapcsolattartásra,meg ami épp érdekel...

De nem "like-" olgatok vagy postolgatok.

Twitter és társaira se vagyok vevő!

2018. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, én még az üzenetekre is csak ritkán válaszolok, azonban nem szokták megjegyezni, tudják, hogy ilyen vagyok, és a valódi kapcsolattartást tudom csak értékelni.
2018. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!