Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire beteges szerintetek...

Mennyire beteges szerintetek ha valaki fél attól hogy belécsap a villám?

Figyelt kérdés
Ha valami vihar van a közelben és az utcán kell lennie éppen szabad ég alatt
2018. júl. 7. 09:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy attól, hogy valahova becsap nagyon közel hozzá
2018. júl. 7. 09:01
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem gáz, halt már ember bele abba hogy belecsapott a villám. Az hogy a közeledbe csap be azon nem kell nagyon parázni, mert semmi bajod nem lesz tőle csak baromi hangos (velem volt már), de az hogy viharban nem szívesen vagy a szabad ég alatt az érthető és logikus, én se kísértem jó kedvel a sorsot.
2018. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát, azért nyilván van esélye, és ha megtörténik, abba az ember általában belehal.

Viszont tudtommal a villám a legmagasabb dologba csap, és kétlem, hogy egy ember lenne az, ha pl vannak mellette épületek.

2018. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hat eleg beteges mivel statisztikailag kevesebb az esely ra minthogy megnyered az 5 os lottot
2018. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Rettentően kevés az esélye, viszont - mivel potenciálisan igenis bekövetkezhet - "beteges" dolognak egyáltalán nem tartom.


Bármennyire kevéssé valószínű; de én is félek, hogy belém csap, szóval át tudom érezni a helyzeted ilyenkor. :D

2018. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Sokkal inkabb aggodnek hogy elut 1 auto vagy a villamos vagy a vonat mert az barmikor elofordulhat es minden nap bekovetkezik tobszor is
2018. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem tartom betegesnek, de azért túlzásba is lehet ezt vinni.

Tesóm nagyon fél a villától. Attól is, hogy bellcsap, de attól is, hogy a házba. Én épp a másik véglet vagyok. Szeretek kint lenni és fotózni zivararkor. Nem egy alkalommal csapott már 20-30 méterre, de ez sem tántorít el ettől. Én csodálom ezt a hatalmas energiát, és nagyon szépnek tartom.

Én sem tartom nagynak az esélyt arra, hogy épp belém csap, mert arra azért mindig ügyelek, hogy ne én legyek 50 méteres körzetben a legmagasabb pont. Azért a villám is fizikai törvények szerint működik, amivel ha valaki nagyjából tisztában van, minimalizálható egy villámcsapás elszenvedésének esélye.

2018. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is félek tőle, magától a vihartól is, szóval én ki nem mozdulok, ha látom, hogy lesz valami. Ha pedig nem vagyok otthon és útközben kap el, akkor behúzódok valahova vagy sietek haza.
2018. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kiskoromban féltem csak ettől nagyon, annyira hogy házon belül sem mentem fémtárgy közelében viharban. :D


Nyilván idősebb/felnőtt korban ez már nem normális, ha negatív hatással van az életedre, akkor talán keress segítséget.

2018. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!