Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van különbség az érdektelenség...

Van különbség az érdektelenség és a lustaság között?

Figyelt kérdés
Valaki szerint azért nem végzem rendesen a munkámat, mert lusta vagyok. Nekem az az álláspontom, hogy érdektelen - mert nem érdekel a munka, nem az én világom, másból szeretnék megélni. Végülis van szerintetek különbség a kettő között?

2018. júl. 8. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen van különbség.

Lusta vagy ha valamit meg kellene csinálnod mert szükséges de mégsem teszed.

Érdektelenség meg annyi hogy nem vesződsz olyan dologgal amiből neked úgy sem lesz semmi hasznod.

Vékony köztük a határ de az nem vitatható hogy van.

2018. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
érdek TELENség pedig olyan kifejező a magyar nyelv simán kihámozható mi a különbség.
2018. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség, a te esetedre meg azt mondom, hogy ha keresed a lehetőséget a változtatásra, illetve teszel érte, akkor valóban érdektelen vagy, ha nem teszel azért, hogy egyszer mást csinálhass, akkor viszont lusta.
2018. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!