Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne tobb onbizalmam?

Hogy lehetne tobb onbizalmam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon felenk vagyok.. Alig merek beszelni amikor kerdeznek ha valaszolok is akkor nagyon halkan

Anyira rosz igy...

Egyedul en vagyok ilyen?

Iskolaba is olyan vagyok mint a nemak meg se szolalok hogy valtoztasak ezen?


2018. júl. 10. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen. Olvass témába illő könyveket, a Youtube-on ajánlom Almási Kitti, Pál Feri, Herczeg Hajnalka, Bagdy Emőke videóit.
2018. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Önbizalmat gyakorlat révén lehet leginkább szerezni, vagyis amivel kapcsolatban nincs önbizalmad, az sokszor csinálni kell, mígnem egyrészt természetessé válik, másrészt ügyesebb is leszel benne.


Ami az iskolát illeti, esetleg próbálj az emberekkel egyenként beszélgetni, jó viszonyba kerülni velük. Egy egész osztály előtt szerepelni valóban ijesztő egy visszahúzódó ember számára.

2018. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok sok gyakorlással
2018. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen voltam én is.Valóságos rémálom volt egy egész osztály előtt szerepelni.Sok-sok gyakorlással csökkenthető a szorongás,de egy igazán visszahúzódó személyiség szerintem sohasem lesz képes 180 fokra változni.
2018. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mikor szokott ez előfirdulni?
2018. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam általánosban, meg se mertem szólalni, mindig belém kötöttek. Mát attól rosszul voltam, ha kidobtam valamit a szemetesbe és mindenki nézett. A gimiben szerencsére ez jobb lett, a jó társaság feloldotta bennem a gátlásokat. Még mindig nem az igazi, de ha sokat vagyok olyan emberekkel, akik előtt önmagam merek lenni (pl. a párom előtt is), akkor ez nagy önbizalmat ad. Remélem, ősztől az egyetemen is könnyebb lesz. Ismerek két lányt, szóval máris nyugodtabb vagyok. Neked is ezt tanácsolom: az érdeklődési körödnek megfelelő emberekkel próbálj ismerkedni, velük könnyebb megtalálni a közös hangot és így talán mersz majd beszélgetni. Minden jót!
2018. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!