Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi ideig kell napozni?

Mennyi ideig kell napozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de eddig sose napoztam, szándékosan kerültem még nyáron is a napot, hogy ne barnuljak le. De most úgy döntöttem, kíváncsi vagyok, hogy néznék ki barna bőrrel, vagy legalább is emberszínűen :D

Szóval mennyi ideig kell kint feküdnöm, hogy meglátszódjon? Ha mindkét oldalamat süttetem úgy 20 percig, az jó? És gondolom az első alkalom után nem leszek sokkal barnább, szóval ha tényleg nagyon fehér bőrről indulok és minden nap kifekszek ugyanennyi udőre a napra, kb mennyi idő múlva leszek látványosan barnább?


2018. júl. 12. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fehér a bőröd, akkor ne felejtsd bekenni magad naptejjel. Lassabban fogsz lebarnulni, de muszáj. A szelesebb napokon sokkal jobban lehet barnulni. 11 és 14 óra között ne napozz, nekem barna bőröm van, mégse fekszem ki ilyenkor. Szerintem, ha napi egy órát napozol, 2 hét múlva már szép színed lesz.
2018. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fehér vagy, először csak 5 percet napozz. Aztán minden nap 5 perccel hosszabb időt...
2018. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak leégnél ha nagyon fehér a bőröd. Lehet érdemesebb lenne először szoliba menned ilyen 5 percekre, hogy legyen valami színed, és utána napozni.
2018. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :)
2018. júl. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!