Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted mi lett Novozánszki...

Szerinted mi lett Novozánszki Fannival? (VV Fanni)

Figyelt kérdés
én nem nagyon akarom elhinni, hogy megölték... szerintem külföldre vitték és fogva tartják vagy futtatják..
2018. júl. 18. 12:23
 1/7 anonim válasza:
45%
Szerintem is futtatják.
2018. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Béka poraira . A csóka aki gyanúsítanak levitte az ájult-élettelen csajt a kégliből és a csomagtartóba tette . Később véresen akarta vissza adni a haverja kocsiját , aki hívta a yardot . Ez már több mint furcsa . A csóka bevállalna inkább egy emberrablást kerítést kitartást ami lazán 10 évvel megúszna és dalolna ha így lenne . De mivel ölt barom lenne vallani míg nincs konkrét bizonyítás ellene .
2018. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Sose lesz meg, ahogy az orosházi Farkas Helga se.
2018. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Helga ügyében lettek nyomok, megvan, hogy mit csináltak vele.
2018. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mit csináltak?
2018. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Hatóságok nem szimplán a hasukra ütve, csak a videofelvétel birtokában indítottak nyomozást emberölés bűntett megalapozott gyanújával. A gyanúsított bérelt autójában Fanninak annyi vére elfolyt (ezt nyilván az ott maradt vérnyomokból állapították meg), amennyi után az életben maradása kizárt.


Teljesen biztos, hogy meghalt, akármennyire is hihetetlen felfogni. Nem futtatják, nem ónszántából dolgozik kint, megölték. Sajnos szerintem már sosem derül ki hol vannak a maradványai, szerintem elégették vagy egy erdő mélyén jól elásva... na azt találja meg valaki.


Farkas Helga ügyében konkrét, kézzel fogható bizonyíték

2018. szept. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
... sosem volt, mindössze egy vallomás, a később meggyilkolt egyik emberrabló, J. Benedek özvegye vallotta be, hogy férje neki elmondta, hogy Helgát egy orosházi szerelőaknában tartották fogva a zsarolás idejében, majd mikor látták, hogy a Rendőrség is beavatkozott és nem lesz pénz, egy zsineggel megfojtotta a társa és egy tóba rejtették el a holttestet. Később kiszedték onnan, és elégették.
2018. szept. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!