Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha ilyen vagyok?

Gáz ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Random eltudok beszélgetni idegennekkel, leállok velük és tök elvagyok velük, de ez a környezetemnek fura, hogy teljesen idegen emberekkel eltudok beszélgetni csak úgy leszólítom/anak és csak úgy jön és nem kellően zavaros ((szünetekkel stb)) hanem mintha ,,ismerném" úgy beszélek velük
2018. júl. 18. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem miért lenne az?
2018. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gáz a túlságos közlékenység és blablabla kényszer,nem mindenki szereti,mert gyerekes,komolytalan,és veszélyes is lehet,mert akaratlanul kiadhatsz magadról különböző adatokat,tulajdonságokat.

A random-nak meg van magyar megfelelője,ez egy magyar oldal.

:)

2018. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokaknak ijesztő lehet. Érdemes uzánanézned. Első benyomás c. Könyv, enkóron fent van. Önellenőőrzésnek mindenképp jó, látni fogod mi az, ami túl sok.


Amúgy inkább legyél ilyen, mint a sok magányos szorongós ember itt

2018. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-asnak írnám,hogy azért azt vegyük figyelembe,hogy ha valaki nem nyomja a vaker dumát feleslegesen mindenféle idegennek,nem biztos,hogy szorong meg magányos!
2018. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a vakert nyomom, normális beszélgetést kedvezményezzek amít a másik fél is élvez ((általában))
2018. júl. 18. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, és ezt te is tudod, csak nagyon meg akartál osztani velünk valamit. Büszke vagy rá, hogy olyan kis "különleges" vagy, de hát úgy az igazi, ha többen tapsolnak, nem de?


Bocsi, de rengeteg ilyen kérdés van, és nagyon unalmasak.

2018. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de azt se hidd, hogy az emberek szeretik, ha idegenek "random beszélgetnek" velük.


Megsúgom, a nagyrészük rühelli, mikor valaki megtalálja és cseverészni kezd erről-arról.

Persze a ezek 95%-a nem mondja a szemedbe, hogy szakadj már le róla, mert "úristen mekkora bunkónak fog tartani".


Engem is megtalálnak a hozzád hasonló túlközlékeny emberek abban a tévhitben élve, hogy akarok velük a politikáról vagy random témákról beszélgetni.

És még aztán Ő van megsértődve, mikor megmondom neki, hogy hagyjon békén mert egyáltalán nem érdekel a mondandója.

2018. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, én tökre irigyellek ezért. :D
2018. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!