Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól látom, hogy aki barátságos...

Jól látom, hogy aki barátságos, kedves általában azt kihasználja a többi ember?

Figyelt kérdés
Nagyon sok szeretetet kaptam a családomtól úgy nőttem fel. Én is próbáltam barátságos,megértő segítőkész lenni mindenkihez és úgyérzem ezt kihasználták. A munkahelyemen velem csináltatták a nehezebb munkát,beszólogattak,csicskáztattak... Erre rájöttem és megelégeltem és megpróbáltam egy mások véleményével nem törődő bunkóbb, keményebb stílust fölvenni. És valóban az emberek nem mernek kötekedni,szívózni maximum bunkónak tartanak.De inkább tartsanak bunkónak l,tartsanak tőlem,minthogy szórakozzanak velem.Mi a véleményetek erröl?
2018. júl. 19. 13:08
 1/7 October15 ***** válasza:
74%

Kedves egészségedre. Mi lenne ha teszem azt nem végletekben gondolkoznál?


26F

2018. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azokat használják ki, akik nem tanultak meg assszertívan kommunikálni és kiállni magukért. Lehet az ember kedves és barátságos, ha mellé következetes, van önismerete, nincs benne megfelelési kényszer, képes meghúzni a határokat és nemet mondani, akkor nem fogják kihasználni.
2018. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy Sith beszél végletekben.
2018. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól látod, én munkahelyen is megmondom annak aki próbál befogni a saját munkájába, hogy csináld meg magadnak, ha meg felemeli a hangját akkor jön az hogy "ki a f****m mondta hogy mást kérjél meg arra ami a Te doldog?"


Már többen rá jöttek hogy nem érdemes még köszönni sem nekem :) Így békén hagynak.

2018. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
55%
3.: Ez esetben hülye tanácsot adtam. :D Éljen soká a stih empire!
2018. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy mindenkit elküldök a p.csába,de jóval kimértebb és szókimondóbb vagyok.
2018. júl. 19. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van. Saját bőrömön tapasztaltam párszor.
2018. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!