Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz lenne, ha egy...

Nagyon gáz lenne, ha egy fantasy mágus csuhában mászkálnék az utcán?

Figyelt kérdés
Akarok csinálni egy mágus csuhát. Rendesen csuklyával, bő ujjal, meg minden. Nagyon ciki lenne ebben lófrálnom otthon, illetve az utcán?
2018. júl. 19. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennél feltűnőbb mint egy lovagi páncélban ácsorgó fószer a buszmegállóban.
2018. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahww... Nekem tetszenél^_^
2018. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Halloweenkor nem lenne gáz
2018. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Metionin ***** válasza:
100%

Szerintem az menő. Nekem is megfordult már a fejemben :D

Mi egy ideig csináltuk hogy random jelmezes buli után úgy járkáltunk, igazából nem néztek meg többen mint alapból hétköznap. Meg egyszer sötételfnek beöltözve ültünk be órára, befestve, fegyverekkel, vörös kontaktlencsével.

2018. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
MondoCon-ra még nem gondoltál?
2018. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Cosplayesként volt hogy hasonló módon mentem végig a városon. Volt hogy feltűnőbben. És most ne a conra menetelről beszéljünk, mert azokon a napokon beleolvadsz a tömegbe. Hanem a hétköznapokról.

6-8 évvel ezelőtt durván megbámulták az ilyet az emberek, ki is nevették sok helyen. De manapság már hidegen hagy mindenkit. Néha egy-egy ilyen kikerül a pesten hallottamba, aztán annyi. Semmi több.

Én is mentem végig 160 centis világító kardokkal, beöltözve, és megnéztek az emberek, de max egy-egy pillanatra. Semmi atrocitás nem ért.

Az meg hogy ciki-e azt te döntsd el. Mindenki más túlságosan el van foglalva saját magával hogy a te kinézeteddel törődjön.

2018. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Srácok, én ezt teljesen komolyan gondoltam :D Szeretném valamibe beleölni az időmet, majd felszabadultan kirontani az utcára és szinte őrült módon kiengedni a fáradt gőzt :D
2018. júl. 19. 22:41
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha nektek is sikerült, nem lesz olyan vészes :) Hallottam erről a mondocon-ról. Pontosan mi ez?
2018. júl. 19. 22:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Animés/videójátékos rendezvény ahova általában cosplayesek is mennek százával.
2018. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Érdekes hangzik, megnézem, köszönöm :)
2018. júl. 19. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!