Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek? A többi lent

Szerintetek? A többi lent

Figyelt kérdés
Ha egy férfi attól fél, hogy rossz benyomást tett a nőre az első találkozás után, és fél, hogy ezek után nem akar majd vele közös programra menni, akkor valóban vonzódik hozzá, vagy egyszerűen csak mint barát, ember megkedvelte és ennyi. Tudván egyébként azt, hogy a nőnek van párja

2018. júl. 22. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen barátkozós szándékkal kezdeményeztem olyan lányoknál, akiknek párjuk volt. Teljes tiszteletben akartam tartani a kapcsolatát.


Mint utóbb kiderült, a legtöbb ilyen próbálkozásom azért volt sikeres, mert a lány már kifelé kacsintgatott a kapcsolatból, és engem randipartnernek tekintett. Bazira nem vette észre a jeleket, csakbutólag, mikor 1 hóbap múlva vagy szakított, vagy már új pasija volt.


Szóval mikor látták, hogy hárítok minden közeledést, és semleges-haveri szinten marafok beszélgetésben, akkor egyszercsak elkezdtéknleépíteni a kapcsolatot.


Hablegközelebb ilyen szituba kerülök, már bazira nem fog érdekelni, hogy kapcsolata van a nőnek. Ha fogadja a közeledésemet, tuti, hogy akar majd valamit, és nem csak barátkozni.

2018. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!