Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudjam élvezni a...

Hogyan tudjam élvezni a strandolást, napozást?

Figyelt kérdés
Nyaralunk éppen és gondban vagyok, mert sehogy nem tudom élvezni a napon/hűvösben fekvést. Ez az egész nyaralást elrontja, mert mindenki fekszik körülöttem, alszik a parton, nekem még tiszta kín az egész. Valóban mindenki ilyen fáradt? Vagy miért fekszenek órákat a parton fetrengve?

2018. júl. 25. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi pontosan a probléma? Az, hogy mindenki fekszik? Miért zavarnak azzal?
2018. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy! Nem baj hogy mindenki fekszik. Nem zavarnak. Csak nem értem őket, és nem tudom, hogy hogyan lehetnék olyan, mint ők. A barátom azt mondja, azért jó feküdni a parton, mert akkor kikapcsol az ember. Az miért jó? Ha kikapcsol akkor mire gondol? Meg úgy általában... HOGYAN LEHET ÉLVEZNI A SEMMIT TEVÉST? :DD
2018. júl. 25. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne velük foglalkozz, hogy mit csinálnak, hanem te csináld azt, ami neked jól esik. Menj be a vízbe, ússz, pancsolj, a többiek meg hadd lustuljanak, aztán majd panaszkodnak, hogy elhíztak, az az ő bajuk!
2018. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D én megértelek én egy strandon dolgozok, de amikor látom ezt a sok heverésző embert nem tudom hova tenni a dolgot hogy ez miért f**a.


Aztán elgondolkodok, hogy mert talán dolgoztak szerintem 12 órás munkák után te is örülnél ha ledöglenél valahova.

2018. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom... Az a baj, hogy csak ketten vagyunk, így mindig egyedül mennék úszni, amihez amúgy hozzá tudnék szokni. Egyébként nem is az... Nem hinném, hogy 10 nap alatt bárki elhízik... Csak egyszerűen nem értem, mert végül is tengeren vagyunk... Aludni otthon is tudunk.


Hát igen. 12 óra munka után biztos jólesik mindenkinek az alvás (én csak kilencet dolgozom), de 10 napon keresztül? Én még nem voltam nyaralni, szóval nem tudom pontosan, hogy egy nyaralás miről is szól.

2018. júl. 25. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a gondolataimat szoktam kitisztítani olyankor. Megkeresek minden negatívumot és végiggondolom, hogy miért zavar tulajdonképpen. Aztán szépen kiiktatom. Egyfajta lelki nagytakarítás. És közben a testem is ellazul.

De persze ez csak én vagyok :D

2018. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer néhány haverral a Balatonon voltunk. Először furcsálltuk, hogy az egyiknek a pihenés az döglést jelent, engem is zavart, de én meg bementem a vízbe.
2018. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Mert nekik az a jó. Ha neked más, akkor csinálj mást.


De nyaralás alatt a nettel foglalkozni? Nekem ez lila. Tudom, nem vagyok trendi, de eszembe sem jutna nyaralás alatt, hosszú utazás után, drága pénzért, ugyanazaokkal foglalkozni, mintha el sem mentem volt ...

2018. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Az, hogy feltett itt egy kérdést, nem jelenti azt, hogy itt is lóg állandóan, mint otthon.
2018. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!