Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miközben beszéltem egy sráccal...

Miközben beszéltem egy sráccal egy játékban, kiderült, hogy indiai, s félelmemben töröltem a játékbeli barátlistámról. Lehetnek következmények?

Figyelt kérdés
Csak a legsablonosabb infókat tudja rólam: Keresztnév, életkor, származás, meg hogy van egy bátyám.

2018. júl. 26. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a netes india dömping? A kéten ez kb a harmadik "beszéltem egy fiúval és kiderült, hogy idiai ezért rettegek" kérdés.
2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tud neked ártani egy játékban?

Meg úgy egyébként is. Mitől félsz? Idejön Indiából és megver, vagy mi?

2018. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se igazán értem hogy mitől kell félni... Részben ez csak játék, messze van, az egyetlen félnivalód, hogy a játékban legyőz/megöli a karaktered. Másrészt, még ha komolyabban is ismernétek egymást, nem minden a származástól függ. gyűlölöm, amikor valaki ez miatt elítél egy embert. eddig kedvelted, játszottál vele, megtudod hol él, és hirtelen megutálod? eskü nem értem.....
2018. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha kevered is az indiaiakat a közel keleti háborús nemzetekkel akkor is hülyeség.Messze is van,nem terrorista, csak egy játékos, mit parázol?
2018. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most kapaszkodj meg: egy teljes évet töltöttem el egy kollégiumi szobában (!) egy indiai sráccal. Nem, hogy nem evett meg reggelire, még csak húst sem evett, mert a hindu vallás tiltja, reggelente meg ment jógázni.

De még ha valami vérengző szociopata állat is lenne: nem vagy te ahhoz elég fontos, hogy útlevelet csináltasson (tudod, EU-n kívüliek ;) ), majd Indiából közel fél milláért, 12 órán keresztül repüljön ide megtalálni és megölni téged.

2018. júl. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Meggyőztetek. :) Nem kell félnem semmitől
2018. júl. 28. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Remélem az még jobban meggyőz téged, hogy 1,5 éve vagyok együtt egy végtelen jólelkű és hűséges indiaival.
2018. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

ÉN IS INDIAI (PANDZSÁBI) VAGYOK!

Ha rajtam múlik, tudok ijesztő lenni!

2019. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!