Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A társdadalom férfitagjaiban...

A társdadalom férfitagjaiban alapvetően van egy kis infantilizmus? Csak mert a shell kúton most Matchbox-okat lehet gyüjtögetni és NEM gyerekeknek szánták. :S

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Miért lenne infatilis dolog szereni a Matchboxokat?
2018. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Mi van, nincs pasi az életedben és idejössz levezetni a feszültséget?
2018. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és sosem értettem, mi gyerekes van abban, ha valaki szeret pl. videójátékokkal játszani, édességeket enni, stb. Miért infantilis dolog néha szórakozni? A környezetemben is ezt tapasztalom, hogy a legtöbb nő olyan "felnőttesnek" próbál látszani, nem is csoda, hogy sokan közülük beleőrülnek és pár év múlva ők lesznek az idegbeteg anyák meg anyósok.
2018. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó!

Jé egy értelmes lány van ezen az oldalon...

2018. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez az elképzelhető legkisebb probléma. Ezernyi más dolog van, ami miatt aggódhatnál.
2018. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Jöhetne egy aranyos, cukicsaj és vehetne nekem egy matcboxot. Aztán játszanék is vele, egyik dombocskáról le másikra fel.
2018. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert a rózsaszín bármin is olyan szuper lenne, nem igazán Barbie-s, igaz hölgyek?
2018. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!