Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem magam elmaradott...

Csak én érzem magam elmaradottnak a koromhoz képest?

Figyelt kérdés

Más 30 évesen házasságban él, van gyereke. Dolgozik,halad előre és tudja mit akar..


Ehhez képest én :


30vagyok, most költöztem össze párommal, abban se vagyok biztos hogy a párom e az igazi és akarok e gyereket.. Igazán nem tudom mit akarok az élettől.. Családi vállalkozásunkban dolgozom, de nem élvezem. Nagyon sok szülői segítséget kapok..


2018. júl. 28. 16:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Látássérült vagyok, jó állást nem találok hiába van közgazdász diplomám, két nyelv tudásom.. bár ezeket se tudom szeretem e igazán, szülői tanácsra tanultam ezeket is..
2018. júl. 28. 16:38
 2/7 anonim válasza:

Szerintem eltévesztetted a kategóriát.

De aúgy igazad van 😕

2018. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pacsi! 👊

Annyi külömbséggel, hogy az én utamat nem egyengette senki. Terveim voltak csak nem jöttek össze.

Ja meg én nő vagyok.

2018. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le kellene válni a szüleidről.
2018. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Én azt látom, hogy te vagy az átlagosabb mostanában. Én 20 évesen férjhez mentem, 25 és 27 évesen született az első 2 gyerekünk (még 2-t szeretnénk), most vagyok 27. Mindenki hülyének nézett az esküvőnkkor és van olyan ismerősöm, aki minden találkozásunk alkalmával megkérdezi, “na, elváltatok már?” Az osztálytársaim közül 3-an házasok még, 2-nél van gyerek is. A többi 20-on x ember hol ezzel jár, hol azzal, kb a fele otthon lakik... szóval ne érezd magad kirívó esetnek, egyáltalán nem vagy az!


Viszont azt lassan el kellene föntened, hogy mennyire tervezel komolyan a pároddal, szeretnél-e gyerekeket, stb, mert a biológia kezd ellened dolgozni. Sok sikert! 😊

2018. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4éve vagyunk együtt..
2018. júl. 28. 17:31
 7/7 he84 ***** válasza:
Csak mert 30 éves már elmúltál, nem kötelkező családot és gyereket vállalnod. Hogyha csak mások miatt tennéd elvárásból, úgy ne tedd, az nem jó. Én is 30 felett vagyok, mégse akarok gyereket. Szerencsére nem kötelező.
2018. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!