Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz az, hogy a nők...

Tényleg igaz az, hogy a nők mindig éhesek, csak nem mindig ugyanannyira?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondom, hogy nem értem a kérdést. Kifejtenéd?
2018. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért vonatkoztatod csak a nőkre? Mindenki mindig éhes valamennyire, hiszen a tápanyagbevitelből nyerünk energiát és tartjuk fenn az életműködést. A férfiakra is ugyanúgy igaz lehet.

(semmi értelme a kérdésnek)

2018. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg igaz, hogy a nyári szünet ideje alatt unatkozó troll hülyegyerekek az esetek többségében értelmetlen kérdéseket tesznek fel a Gyakorikérdéseken, csak nem mindig ugyanannyira?
2018. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem negyedannyi kérdés lenne kiírva ide a gyk-ra, ha elkezdenétek végre emberként tekinteni a nőkre. A női nem nem valami megfejtésre váró rejtélyes jelenség, hanem ugyanannak a fajnak az egyedei, mint a férfi nem.


Hihetetlen....

2018. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,a nők szeretnek enni mindig és különböző hurka,sajt,a minyon és sport után az ikerhold.
2018. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, inkább csak akkor, ha nem jutnak normális ételhez...
2018. aug. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem igaz.

De mi okból keresed azt az "igazságot"? :)

2018. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sajtos Gergő válasza:

Ha az éhség az érzés, akkor nem a válasz. Ha alszol például, vagy másra gondolsz, akkor nem foglalkozol azzal, hogy éhes vagy.

Ha az éhség, mint fizikai biológiai jelenség, emésztés, gyomornedvek miegymás, akkor szerintem igaz, mindig éhes az ember... De férfi és nő vonatkozásban szerintem nincs különbség...

Üdv

2018. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rám teljes mértékben igaz! :D

De szerintem összetéveszted őket a kollégistákkal. <3

2019. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!