Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kamatoztathatnám ezt?

Hogyan kamatoztathatnám ezt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sok embernek segítek (vagy legalábbis megpróbálok) segíteni). Nagyjából sikerül is. Az érdekelne, hogy milyen lehetőségeim vannak, hogy kamatoztathassam.
2018. aug. 11. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te kifelé önzetlennek mutatod magad, segitséget adsz, és kamatoztani akarod?


Te magadnál vagy? Biztosan jól vagy?


Akkor nem önzetlenül nyujtasz bármit, mert ez nem segítség.


A segitségért sosem kérünk ellenszolgáltatást, nem várunk élrte semmit. vagy ha kérünk az nem segítség.

2018. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen jól vagyok. És nem, nem kérek érte semmit, nem várok érte semmit! Nehéz elhinni, de ez a helyzet.

A kérdésben nem fejtettem ki, de a segítség alatt elsősorban tanácsadást értek.

2018. aug. 11. 20:44
 3/7 A kérdező kommentje:
A kamatoztatást nem úgy értettem, hogy készpénzre váltom. Rosszul fogalmaztam meg- Úgy értettem, hogy hogyan fejleszthetném.
2018. aug. 11. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2+


Hogyan kamatoztathatnám ezt?-ezt te írtad ki.


Ez elvárást annak amit adtál többszörösét akarod vissza. Ez szintiszta érdek.


Tanácsadsz, de elvársz, most írtad ki a kérdésedbe, nyereséget vársz belőle. Ezért nem segitség, csak egy szolgáltatás "segítség" köntösébe bujtatva.


A segítség az olyan mint az adás. Egyik pillanatban adsz, de már a másik pillanatban el is felejted, és lépsz tovább. Nem gondolsz arra, hogy tudod kamatoztatni.

2018. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Az adás törvényére gondolsz a Malakiás 3-ra?


Mal 3,10

Hozzátok be a tizedet mind az én tárházamba, hogy legyen ennivaló az én házamban, és ezzel próbáljatok meg engem, azt mondja a Seregeknek Ura, ha nem nyitom meg néktek az egek csatornáit, és ha nem árasztok reátok áldást bőségesen.


Az anyagi életedben lévő Isteni szövetségkötésre?


Erre gondoltál?

2018. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beszél hülyeséget a kérdező. Ha mindig csak adsz-adsz, visszafelé meg semmi, akkor megborul az egyensúly az adok-kapok között. Nèha jól esik az embernek, ha ő is visszakap legyen szó bármiről, akár egy jó tanácsról, vagy egy bókról.
2018. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokáig én is ilyen voltam, és t×re rá×sztam, úgyhogy jobban jársz, ha egy határt húzol ebben a segítségnyújtásos dologban, mert csak ki fognak használni.


Ha kamatoztatni szeretnéd, akkor pl. menj el egy coaching képzésre, és ott az életvitel (vagy azon terültre vonatkozóan, amiben sikeresen adsz tanácsot) területen mélyedj el, majd a képzés megszerzése után praktizálj egyéniben.

Így segítséget is adsz, te is kapsz (a visszajelzésekből fejlődési lehetőséget), és még kereseted is lesz.

2018. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!