Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 170cm magas nö kb hany kilonal...

170cm magas nö kb hany kilonal nevezhetö ducinak? Ciki ducinal lenni vagy hizni?

Figyelt kérdés
Hany kilo körul nez ki jol,kuldenetek kepeket? A vastag,nagy mell,derek,nagy comb visszataszito?
2018. aug. 13. 19:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
29%
Nem lehet így kilóra megmondani. Aki dagadt, azon látszik, hogy dagadt. Az pedig igenis ciki. Mindenki utálja a dagadtakat, mert a buszon nem lehet melléjük ülni a nagy tohonya seggük miatt.
2018. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
79%

Igazából ez egyén függő. Lehetnek a csontjaid nehezek és könnyűek is, valamint a zsír eloszlásától is függ. Ha pl szerencsés vagy akkor egyenletesen, formássan oszlik el, ha kevésbé vagy az akkor nem. Valamint ha picit ducibb is vagy, ne aggódj valaki azt szereti:)

De amúgy én is 170cm vagyok:D

2018. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

170 centivel szerintem olyan 58-60 kiló környékén már ducinak mondható. Az még az a kategória ami jól néz ki.


A vastag combok,derék,és mellek ez bizonyos mértékig igen vonzóak tudnak lenni, de ha túlzottan vastag az eléggé visszataszító tud lenni.

2018. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem se lehet ezt így kg-ra megmondani. Függ a testalkatodtól is, vannak, akik ha híznak, először a mellükön + fenekükön látszik meg (a mázlisok >.<), míg rajtam amikor csak pár kg felesleg volt, a hasamra meg a felsőtestem lett először hájasabb, míg a lábaim tök normálisan néztek ki. Meg én pl. nehéz csontozatú vagyok szerintem, ugyanis mindig sokkal kevesebb kg-nak gondolnak, mint amennyi vagyok a mérleg szerint.

De amúgy szerintem ne másoktól várd, hogy megmondják, hány kg-nak kell lenned/hogy kell kinézned, ha te jól érzed magad úgy, hogy van mondjuk egy kis felesleg a combodon, akkor szard le, hogy másnak lehet, pont a pálcikalábú lányok jönnek be, akiknek fél m van a két combjuk között. Ha viszont elkezdett fogyózni, azt csakis azért tedd, hogy magadnak megfelelj.

2018. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a visszataszító, hogy szétnézel, és minden második lánykának a fél combja vastagabb, mint egy konditeremben felpumpált szekrényember törzse egészben.
2018. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan ahogy.utolsò ìrja,20 èves lànyok kb. vízilovak sajnos.


Szerintem 60 kiló felett màr gàz,sőt nàlam màr 56 kiló felett is màr szemöldök ràncolàs megy.

Inkàbb 53 legyen ehhez a magassàghoz.

2018. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet kg-ra megmondani, mert függ az életkortól, a csontozattól, és attól, hogy mennyi izom és mennyi zsír van rajta. Aki duci, azon látszik, hogy az, aki izmos, azon is látszik, hogy ugyanaz a kg nem túlsúly rajta.
2018. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Nektek teljesen elment az eszetek? 168 cm vagyok és 70 kg. Tökéletes az alakom. Mióta az eszemet tudom sportolok, volt hogy versenyszerűen is.
2018. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a ciki, ha valaki duci, hanem hogy úgy öltözik mellé, mint a vékony társai. Feszülő ruhák pl felejtősek, mert kidobják az összes hurkát, illetve haspólóban mai nevén crop topban se közlekedjen, mert senki nem kíváncsi a rengő hájra.
2018. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
72%
Nem hiszem el miket olvasok itt. Meghogy valakinek 170 centivel a 60 kilo mar nem elfogadott. En vagyok 164 cm es 62 kg vagyok, es teljes onbizalommal mondhatom hogy csinos vagyok, meg is kapom minden nap. Bullshit az egesz. Nezz tukorbe es te mondd meg hogy tetszik e neked amit latsz, a valaszodtol fuggoen tudod mi a dolgod ;)
2018. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!